Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez sok volt 1 napra? (lenn...

Ez sok volt 1 napra? (lenn tovább. )

Figyelt kérdés

kb 4kg-t szeretnék fogyni, most vagyok 53kg és 157cm, de a combom és a csípőm elég husis és plöttyett:D


napi kaja:

fél9kor 1 sajtos stangli, csirkemellsonkával, paradicsom, paprika


11kor ugyanez


fél3kor:

1kis tál paradicsomos káposzta, sült csirkemell


1fekete kv kis tejjel, édesítővel


vacsi valamivel 6 után:

2pohár natur joghurt, 1kanál mézzel, mandarin és banán szeletekkel


2010. febr. 10. 11:15
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és a stanglit ne oylan normál kifli méretre gondoljatok, hanem mini stangli
2010. febr. 10. 11:16
 2/9 anonim ***** válasza:
Soknak tuti nem sok...53kg-ból hova akarsz fogyni? Nem lehet, h inkább formálásra gondolsz?
2010. febr. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

lehet ,hogy 53kg nem sok, de nagyon "puha" vagyok és háj van rajtam ..ezt tuti..azt meg le kéne adnom...

eddig mindig szmét kajákat is ettem..reggelire pl : kakaós csiga, kókusz kocka, csoki meg ilyenek..ennek vége!!

igaza sajtos stangli sem a legjobb, tudom...csak hát ez volt itthon, 18vagyok és még szüleimnél élek, pénzem meg nincs nagyon h külön ksját vegyek magamnak, amiben tudom abban viszont rávezsdem őket, h lightosabban készítség, vagy ha 7végén hús van akkor ne rántás az összeset, hanem legen párolva vagy párizsiasan pl...

2010. febr. 10. 11:30
 4/9 A kérdező kommentje:
amúgy fogynom is kéne, nem csak formálódnom, mert pl: a csípőmnél elég nagy párnácska" bugyan ki ha felveszek 1 farmert:S
2010. febr. 10. 11:31
 5/9 anonim ***** válasza:
sportolni kéne!!! attól lesznek feszesek az izmaid!
2010. febr. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ott a pont, h "puha". Jó, h odafigyelsz arra, h mit eszel, de ha nem mozogsz, formálod a tested mellé, akkor örökké számolgathatod azt, h mit eszel.

Tudom...Én is csináltam. Aztán arra jutottam, h ha mozgok is mellé valamit, akkor hamarabb célt érek és még néha bűnbe is eshetek.

2010. febr. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A puhaságon csak a sport segít.

A kajáról:

- Sajtos stangli fehér lisztből, élesztősen NAGYON hízlal, akkor is, ha kicsi. Egyél inkább 2 szelet teljes kiörl. vagy rozskenyeret, abban is van kalória, de legalább tápláló és nem leszel éhes. Ha tízóraizol, akkor 1-1 szeletet egyél.

- Paradicsomos káposztából bármennyit ehetsz, kivéve, ha cukrozzák. Ebben az esetben szintén hízlal.

- Natúr joghurt oké, a méz hízlal (bár nagyon egészséges, én is azt rakok bele). A banán szintén nagyon hízlal, fogyókúrához egyáltalán nem ajánlják, ha mégis, akkor csak reggel. Viszont egészséges. :) Vegyél fagyasztott epret vagy málnát, akkor nem kell annyira édesíteni a joghurtot. Turmixold össze.

És hát általánosságban: sokkal több zöldség, növény kellene.

2010. febr. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

elég gayakran eszek zöldséget amúgy

heti többször szoktam pl kertész salátát, 7végente szinte mindig van vagy brokkoli, karfiol, kelbimbó, és szoktam hetente többször is répár párolni és azt köretnek..a zöldséggel nincs gond...

a mozgással igen, azzal már inkább...

a benti torna vhogy nem megy, másnapra mindig fáj az achillesem(már volt vele nem 1X gondom) és még nagyon hideg van futni, meg általában sötétedésre érek is haza..de ha jobb idő lesz, biztos kimegyek majd kocogni...

addig marad az,h. jobban figyelek akajára

2010. febr. 10. 12:00
 9/9 anonim ***** válasza:

A sportot már említették a többiek, úgyhogy arról csak annyit, ha minden nap csak 30-40 percet tornázol otthon, akkor már tettél valamit az egészségedért.


Egy kicsit el vannak csúszva az időpontjaid, de ha ilyen a bioritmusod, akkor ne változtass rajta.

Szerintem reggelire jó amit írtál (akár teljes kiőrlésűből, akár nem , de a 10óraira sok. Ki lehetne váltani gyümölccsel, joghurttal vagy kávé/kapucsínóval.

Az ebéd jó, az uzsonna is, a vacsorát kicsit soknak tartom, és szerintem ilyenkor már ne egyél gyümölcsöt, mert az megerjed az éjszaka folyamán a belekben és a sav nem jó. Lehetne egy joghurt sajttal (trappista vagy mackó) vagy virsli mustárral, tojással, valamilyen saláta.


Bocsánat, ha kioktatósan hangzott, de csak segíteni szerettem volna. Most én is hasonló cipőben vagyok, így csak a saját tapasztalataimat írtam le. Többször, keveset.

Sok sikert!

2010. febr. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!