Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek így tudok fogyni?

Szerintetek így tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Nem eszem kenyeret, rizst, tésztát, krumplit. Mellőzöm a csokit, süteményeket, lényegében az összes édességet (max megiszom egy pohár kakaót). Ja és nem eszem húst sem, és zsíros dolgokat sem.

2015. febr. 5. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
vega vagy?
2015. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, nem vagyok vega :D csak egy darabig szeretném száműzni a húst az étrendemből, vagy legalábbis maximum heti 1x enni.
2015. febr. 5. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem hogy erre az álláspontra hogy jutottál?
2015. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sok videót néztem a vágóhídra szánt állatokról, és a legtöbbel olyan szörnyen bántak, h azt hittem mindjárt elsírom magam. És amíg csak a boltban tudom megvenni a húst, amit ilyen áron készítenek, az nem kell. Csak olyan húst szeretnék enni, ami olyan állatból készült, ami emberséges körülmények között volt tartva és úgy is volt levágva.
2015. febr. 5. 19:27
 5/6 Osynho ***** válasza:

Ez szép dolog, én is sajnálom ezeket az állatokat, viszont ettől függetlenül a szervezetednek szüksége van fehérjére, azon belül is állati eredetűre. A fogyáshoz is nélkülözhetetlen, főleg, ha nem izomból szeretnél fogyni.


Egyébként, ha száműzöd a szénhidrátok többségét, meg a húsokat, zsírokat, miből tervezel kalóriát bevinni? :D

2015. febr. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hat az etkezeseim tojasbol, joghurtbol, zoldsegbol es gyumolcabol allnak:D ja es szoktam mogyorot enni (de csak keveset, max egy kisebb marrknxit egy nap es azt se egyszerre) meg 3-4 falatot abbol amot anyukam igazabol foz :D ezekben is van sajnos boven kaloria, meg napi 3 pohar tejet iszom, de leszeretnek szokni a tejrol meg a kostolgatasrol:D es ha szukul a gyomrom a mogyorot is elfogom hagyni

Amugy tojasbol eszek a legtobbet, napi 3-4-et kb

2015. febr. 6. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!