Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit mozogjak, és naponta...

Mit mozogjak, és naponta mennyit, ha 2 hónap alatt akarom leadni a pluszt?

Figyelt kérdés

165 cm körül vagyok, 60 kg, le szeretnék fogyni, de nem csont soványra.

Nem muszáj az egészet 2 hónap alatt, de minél többet. Amennyit egészségesen lehetséges. Kb. heti 2 kg. Milyen sportokat ajánlotok, hogy gyorsan lemenjen, és utána ne úgy nézzek ki, mintha egy deszka lennék, hanem legyen valami formám?



2013. jún. 30. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:

kb. 2 hónap alatt kb. 4-8 kilót is lehet fogyni.

Racionális, szénhidrátszegény táplálkozással. Heti 2 kg-ot nem fogsz fogyni, főleg nem zsírból és nem egészségesen.


Én nem ajánlok sportokat. Nem csak azért mert sporttól nem fogsz fogyni, hanem mert ha sportolsz akkor mikor jógáznál? Meg mikor tanulnál önvédelmet?


Tehát ha a mozgásodat értelmesen akarod eltölteni akkor egy jól oktatott (tudom, nehéz találni) önvédelmi edzést (alapvetően harcművészetet) kell elkezdeni gyakorolni, mellette lehet jógázni, pilatesezni.


Súlyzós vagy saját testsúlyos erősítő edzéseket is lehet rendszeresíteni.


Persze ha élvezed a sportot, akkor menj el focizni vagy thaiboxolni, biztos jó buli de mellette hasznosabb edzéseket IS célszerű végezni.

2013. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!