Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez elfogadható? Többi lent.

Ez elfogadható? Többi lent.

Figyelt kérdés
Fogyókúrázok és mióta elkezdtem teljesen kizártam az étrendemből a krumplit a magas keményítő tartalma miatt, legalábbis ezt olvastam. De ma az ebédem a következő volt : Paradicsom, paprika,sült hagyma, csirke mell csíkok, és egy fél krumplit felszeleteltem és megsütöttem, ez elfogadható ebéd fogyókúra alatt? A krumplit teljesen hagyjam ki az étrendemből vagy azért ritkán egyek egy keveset?

2015. febr. 8. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem kell teljesen kiiktatni. Vannak sokkal egészségtelenebb és hizlalóbb dolgok mint a krumpli. A lényeg, hogy ne sült krumplit csinálj belőle.
2015. febr. 9. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha megkívánod, egyél nyugodtan krumplit, fél darab egyáltalán nem sok.

Ráadásul zöldséggel-hússal etted, teljesen jó.


Arra ügyelj, hogy ne sült krumplit csinálj, tehát ne adj hozzá +olajat, zsíradékot, hanem főzd meg simán.

Fél darab nem sok kalória, és nem is annyira sok hogy hirtelen megdobja az inzulinszinted. Ha már 2-2,5 dbot ennél lehet az is beleférne a kcal keretedbe de az már megdobná az inzulinod (és hamarabb éhesebb lennél) de fél darabnál ez nem túl valószínű.

2015. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!