Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves korban mennyi az...

14 éves korban mennyi az átlagos csípőbőség, ami elfogadható?

Figyelt kérdés
Fogyókúrázni szeretnék, de nem akarom, hogy nagyon sokáig lemenjek, ezért bztos akarok lenni magamban.

2014. jún. 7. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Magasságtól, alkattól függ. Nincs törvénybe iktatva meddig elfogadott, mindenkinek más tetszik magán és másokon is.
2014. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10 km/h
2014. jún. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs sok értelme annak, hogy "átlagos csípőbőség, ami elfogadható". Hiszen most döntsük el, hogy egy átlagot keresünk, vagy az elfogadható csípőméret intervallumát.

Szó szerint az "átlagos csípőbőség, ami elfogadható" azt jelentené, hogy mi az átlaga annak az intervallumnak, ami egyesek szerint elfogadható. Mivel ezek az interallumok méret és szélsőérték tekintetében jelentős különbséget mutathatnak, nem világos, milyen statisztikai képlet adna számodra kielégítő eredményt.

2014. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan 70 cm.
2014. jún. 7. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem megválaszolható, mivel attól is függ, hogy az adott 14 éves éppen hol jár a fejlődésben.

Van, aki ekkor még teljesen gyerektesttel bír (neki nyilván kisebb a csípője), más pedig már csak egy lépésre van a felnőttkori alakjától.

2014. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Na például a 4-es még biztos nagyon az elején jár a fejlődésnek. Nagyon alacsony és/vagy nagyon alacsony testsúllyal rendelkezik, mert a csípőmérete a gyerekkonfekció mérettáblázat szerint egy 8-9 éves gyereknek felel meg.

[link]

2014. jún. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most 170cm vagyok a 14-es életkorommal. B-s mell, és a túlsúlyom, mert minden a hasamra, illetve a felső combrészembe megy.
2014. jún. 7. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
4-es vagyok és véletlenül se járok az elején. 178 cm vagyok, 18 cm a péniszem (felülről mérve) és már 2 éve van spermám. Csak nagyon szálkás vagyok. Amúgy a mellkasom 85 cm körül van.
2014. jún. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jaj elnézetem a csípőm 74 és a derekam 70cm.
2014. jún. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én is 14 vagyok, és már eléggé "kifejlett" az alakom. Szerintem nekem már nem fog sokminden változni, lehet a mellem még fog nöni, de már így is nagy és folyton cikiznek miatta. A derekam 72cm. Szerintem ne idegeskedj azon, hogy nézel ki, menj el sportolni és érezd jól magad a testedben.
2020. júl. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!