Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik egészséges ételeket...

Melyik egészséges ételeket tudnám én is elkészíteni?

Figyelt kérdés
14 eves vagyok, magamnak szeretnem az ebedemet elkészíteni, mivel fogyni akarok. Sportolok remdszeresen. Honnan szerezzek egyszeru, olcso recepteket?
2015. febr. 8. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Ismerned kell, hogy mi mennyibe kerül - nagyjából.

Ha egy kiló csirkemellet leosztod adagokra, akkor az nem olyan drága. Jó a tojás is. Fagyasztott zöldségeket semeddig nem tart megpárolni és a rizs megfőzése is pofonegyszerű.

Csirkéből sok minden készíthető. Egy pörkölt nagyon egyszerű - én tejföl nélkül készítem. A rakott ételek is egyszerűek, csak sokat kell utána mosogatni. Ehetsz halkonzervet is alkalmanként.

Az én kedvenc csirkemelles kajám: sok hagymát megpárolok, rárakom a csirkemellet, felöntöm fehérborral és teszek bele worchester szószt, só és bors, vegeta kerül bele és kész is :)

Nyáron fogyassz sok gyümölcsöt, salátát, turmixolhatsz is.

Suliba egészséges szendvicseket pakolj. Magas hústartalmú felvágott, kis zöldség, teljes kiőrlésű kenyér.

2015. febr. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!