Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segitenétek hogy fogyhatok le?

Segitenétek hogy fogyhatok le?

Figyelt kérdés
20 éves vagok.160centi magas,és 72 kiló. Esetleg adnátok tippeket.Alma alkat vagyok.Küldhetek képet is ha esetleg tudtok valami tanáccsal szolgálni.Leginkább hasra hizok,vállra,és mellre.A lábaim,nem annyira vészes.
2015. febr. 8. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Tiszta, egészséges étkezés, inkább többször, kevesebbet. Sok folyadék, és persze mozgás.
2015. febr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
54%
Kardiózni szoktál?
2015. febr. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
50%
Szia! Én is fogyózok! Először is, határozd el magad, hogy most én tényleg lefogyok:D Ugyanis már többször próbálkoztam én is, de sosem vettem úgy igazán komolyan, úgy pedig nem megy. Másodszor, most megmondom, hogy nagyon nehéz lesz az elején... ugyanis minden kis finomságról le kell mondani :( ez a legnehezebb része :( Egyébként a többi szerintem könnyű :) én úgy fogyózok, hogy nem éheztetem magam halálra :'D sose tedd azt... szerintem érdemes egy nap minimum 3-szor étkezni... én általában reggelire natúr joghurtot eszem, zabpehellyel, vaagy sonkát pár darab abonettel.. ebédre pedig általában csirke mellett szoktam, az hízlal a legkevésbé úgy tudom :) vacsira pedig szintén valami könnyűt, kefírt mondjuk...és persze ott vannak a gyümölcsök meg a zöldségek:) persze abból is van, amiben nagyon sok a cukor... pl banánban. Legjobban az almát ajánlom meg a narancsot, nyáron pedig a dinnyét^^ Emellé pedig érdemes edzeni is, sokat segít! Én egy hónap alatt így fogytam 4 kg-t^^ Remélem segítettem valamennyit :D jaj és ha esetleg megkívánnád mégis az édességet, akkor étcsoki, az azt hiszem kevésbé hízlal :)
2015. febr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3.: Örülök, hogy ez neked bevált, de másoknak nem kellene így leírnod, ugyanis egy csomó tévhitet tartalmaz az írásod.


Egyébként meg ezt ajánlom: [link]

Semmi értelme ide a kérdésedhez választ írni, ebben nagyon jól össze van foglalva. Ha speciális kérdésed van, ami ebből nem derül ki, azt nyugodtan tedd fel.

2015. febr. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 plant válasza:
qq
2015. febr. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!