Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék egy kicsit fogyni,...

Szeretnék egy kicsit fogyni, mit ehetek és mit nem?

Figyelt kérdés

56kg és 164 cm.szeretnék egy kicsit fogyni,(kb 1-2kilót)

lenne néhány kérdésem:

1.mit szabad ennem és mit nem?

2.nem sportolok(sportoltam)és jövőre szeretnék újra lekezdeni,én a kajakra gondoltam,mert ettől is lehet erősödni, ez jó lesz?

3.most ezt a pár kilót még itthon szeretném leadni,elég ha itthon edzek,súlyzózok,és biciklizem is?


2015. febr. 9. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Igazából mindent ehetsz, ha több kalóriát használsz fel, mint amennyit beviszel. Csak azért, hogy egészséges legyél, és formásodj is szükség van megfelelő étrendre. Tudom ajánlani a csirkemellet, zöldséget, tojást, esetleg túrót (bár erről eléggé eltérnek a vélemények, van akinek bejön, van aki pedig rühelli a tejtermékeket, erről olvass el pár véleményt és döntsd el magad). A fehér lisztből készült termékeket pedig hanyagold (+ ugye a csokit és hasonló dolgokat is, de ezt gondolom nem kell mondani). Ha emellett sportolsz is, akkor jobban fogsz kinézni és egészségesebb leszel.
2015. febr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem vagy kövér
2015. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
tudom,csak a hasamon van egy kis zsírréteg amit szeretnék onnan eltüntetni,hogy jobban látszódjon az izom :D
2015. febr. 9. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!