Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elértem a kívánt testsúlyt,...

Ha elértem a kívánt testsúlyt, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
2010. febr. 10. 21:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy továbbra is tartod az életstílust, nem változtatsz rajta. Esetleg kicsit nagyobb adagokat eszel, de semmi szemetet. és fontos, hogy ha eddig sportoltál, azt ne hagyd abba.
2010. febr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ, mi az a kívánt súly (normális-e vagy kóros kategória).
2010. febr. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. 165/56, azt hiszem, ez normális. eddig sem a minőséggel, hanem a mennyiséggel volt gond :D. de a napi 5x-i étkezéssel lefogytam. ezek tükrében kérdezem , hogyan tovább?
2010. febr. 11. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Tartsd az eddigi életritmusodat, de tovább ne fogyj! :-) Én például még hízni szeretnék, már megvan rá a módszer, csak nekem eléggé lassan megy a normál súly megszerzése, nemrég léptem át egy határt, most ha ezt meg tudom tartani, akkor jöhet a következő.

Amúgy azt mondják, hogy fogyókúrához és hízókúrához ugyanarra van szükség, feltéve, ha egészséges akarsz maradni a normál súly eléréséig. Ha lenne időm, én beiratkoznék egy tánctanfolyamra, de sajnos pont akkor dolgozom, amikor ezek vannak, szóval egy darabig elfelejthetem. Addig marad a BKV-maraton meg a lábbusz és a munkahelyi kar-erősítő írásgyakorlatok. :-)

2010. febr. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ! sok sikert a hízáshoz:D!
2010. febr. 11. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!