Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan foggyak le és egy...

Hogyan foggyak le és egy kicsit erősödjem meg ilyen időben? 14/F

Figyelt kérdés

50 kg körül vagyok és le szeretnek fogyni edzoterem nelkul. Hogy csinaljam ha ennyire hideg van és nem tudok futni menni?

Meg mit egyek ami nem hizlal? El lehet érni hogy ne szeressem az edesseget?



2015. febr. 10. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Szálkásító étrend. Keress rá.
2015. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elég fapálca lehetsz
2015. febr. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
fapálca??? az milyen?
2015. febr. 10. 18:48
 4/7 anonim ***** válasza:
Már a második mondatodba belekötnék, ha nem baj (a futósba). Ebből következik az eredmény: sehogy. Minimális akaraterő sincs benne. Mi az hogy hideg van?? Ha tényleg futsz, akkor nem fázol meg. (Ha betegség miatt nem szabad hidegben futnod, akkor vedd úgy hogy meg sem szólaltam :) ) Egyedül a csúszós út jelenthet problémát, de az is orvosolható.
2015. febr. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Igen beteg vagyok

Köhögök és ezért nem futhatok hidegben

2015. febr. 11. 17:48
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja meg köszi mindenkinek!

Jöhetnek még ötletek! ;)

2015. febr. 12. 21:32
 7/7 anonim ***** válasza:
ha meggyóyulsz utána mehetsz futni, pláne mostmár egyre jobb lesz az idő. próbáld meg a szénhidrátot kiiktatni az életedből, sok zöldség, gyümölcs, folyadék, sovány húsok, és kevés cukor(édesség). hasprés, női fekvőtámasz és hasonlókat lehet csinálni szobában. de ha rákeresel a neten, hogy "otthoni edzésmód" rengeteget ki fog dobni.
2015. febr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!