Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi kalóriát és azon belül...

Mennyi kalóriát és azon belül szénhidrátot fogyasztotok? Mennyit fogytok vele?

Figyelt kérdés
És mellette mit mozogtok?
2015. febr. 12. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy nap max 2000 kaloriat viszek be(ennek en tobbet is, de nem tudom fentebb kuszkodni sehogy:D). Ennek 60%-a nagyjabol szenhidrat, de a java az gyumolcsbol van. 30% feherje es 10% zsir.


A heti 5 tesioram mellett van meg heti 3x egy-egy 90 perces kezilabda edzesem.


Par honapja a 165 centimhez 60 kilo voltam, azota lefogytam 55-re, amivel tokeletesen elegedett vagyok, mivel a "felesleg" javareszt csak izom. Kb egy honapja pedig tartom a sulyomat. Nem hizok, nem fogyok, elegedett vagyok. Ja es azt elfelejtettem, hogy 90%ban vegan etrenden vagyok, tehat nem eszek hust tejtermeket tojast kiveve tejtermeket nagyritkan, ha pl valami fottetel tejszinnel van elkeszitve, akkor azt van mikor megeszem.

2015. febr. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, én 2500 kalóriát viszek be, 134kg vagyok, ez kb. heti 0.5kg-os fogyás. 20% zsír, persze inkább telítetlen, 1.5g/testsúly kg fehérje vagy néha 2, ez kb. 200-250g, a többi kb. 50% összetett szénhidrát. Napi 6 étkezés, mellette testépítés és aerob edzés heti 3 alkalommal.
2015. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Utolsó neked inkább kellene minimum 3g/testsúlykilogram fehérje, és 2g/tskg szénhidrát.. 134 kilóval ezekkel a mennyiségekkel 2x ennyit fogynál.
2015. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtatok!

Én 1500 kcalt, max 100 gr ch-t eszek. Heti fél kiló fogyásra van ütemezve. :) 63 kiló 165cm vagyok. Mellette heti 4szer 1 órát kardiózom és súlyzózom is. Ilyenkor persze kicsit többet eszem.

2015. febr. 13. 10:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!