Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi ehető Candida diéta esetén?

Mi ehető Candida diéta esetén?

Figyelt kérdés
Mindenütt azt olvasom hogy szinte semi nem ehető,valaki megmondaná nekem hogy ehettem.e ezeket a dolgokat vagy mit ehettek?pl.májkrém? virsli? felvágott?leveslé zöldséggel,főtthússal?vaj?tojás?milyen gyümölcsöt? valamint jó-e ha fagyasztott zöldséget megfőzöm és úgy eszem?
2010. febr. 12. 09:11
 1/6 A kérdező kommentje:
megengedhető-e hogy délben rendesen egyek,mivel munkahelymen étkezek,csak azt tudom enni amit ott adnak.
2010. febr. 12. 09:47
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2010. febr. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ehetsz a munkahelyeden, azok a kaják általában tele vannak szénhidráttal, cukorral, liszttel. Pont azzal, ami tilos.
2010. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a sógornőm volt tavaly Candidás, és neki elég szigorú diétája volt. Nem ehetett semmi cukrosat, még édesítőből is csak a Steviát, nem ehetett újramelegített ételt, tejterméket (csak ilyen szója tejet), és már pontosan nem emlékszem, de még rengeteg mindent. Neki mondta a doki, hogy egy heti diétát el lehet rontani, egy szem cukorral, mert a gomba abból táplálkozik. A diéta lényege, hogy kiéheztesse a gombát. Viszont enniyre szigorú, csak az első 1 vagy 2 hónap, utána fokozatosan lehet mást is enni.
2010. febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én végigcsináltam a diétát. Nagyon jól mondta az előttem szóló, nagyon szigorúan be kell tartani, bármennyire rosszul van az ember az elején, mert a kiéheztetett gombák egy pillanat alatt újra elszaporodnak és minden visszaáll a régi kerékvágásba...

Én ettem virslit, felvágottat, májkrémet, de csak épp annyit, ami a candida kenyérre kellett. Ilyenkor a legjobb barátod a főttétel, ha te főzöd,legalább biztos lehetsz benne, hogy olyan dolgokat tartalmaz, amit ehetsz. Én rengeteg levest ettem, mindenfélét, pl ha gulyás volt, nem ettem meg a krumplit, de minden mást igen. Tojást is lehet, a vaj kis mennyiségben biztos nem árt. Viszont a gyümölccsel nagyon kell vigyázni, első két hétben semmit sem szabad, utána is csak pár fajtából 1-et naponta. A legjobb sztem a savanyú alma és narancs, na meg a grapefruitot ajánlották, mert az gombaölő hatású. (Akárcsak a fokhagyma) A fagyasztott zöldséggel sincs gond sztem, mondjuk a borsót sem lehet enni első két hétben ha jól emlékszem.

2010. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,már iszom a teát és próbálom kerülni a nem ehető ételeket.
2010. febr. 12. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!