Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Candida diéta mikor fog...

A Candida diéta mikor fog látszódni rajtam?

Figyelt kérdés

Egy orvos elmondta hogy sajnos candidám van, ráadásul érzékeny vagyok a tejre, cukorra, gluténre. Ezenkívül felszívódási problémáim vannak, az emésztésem, bélflórám romokban hever.(kiskoromban volt antibiotikum kúrám)

Na, ez nagyon lesokkolt, de elkezdtem, és több mint egy hónapja tartom keményen a diétát, csalni egyszer sem csaltam.

A tejet rizstejjel,

a kenyeret gluténmentes teljes kiőrlésű tönköly)kenyérrel,

A cukrot pedig édesítőszerrel helyettesítem.


Emellett ehetek almát, ananászt, barackot és szilvát. Zöldségek közül ehetek padlizsánt, répát, hagymát, brokkolit, kelbimbót, karfiolt, burgonyát, zellert, salátákat, paradicsomot, céklát, spenótot, retket.

A húsfélék közül ehetek halat és csirkehúst.

Kb ezek közül válogathatok, a nap folyamán.

Nekem, aki régen még cukormániás voltam, imádtam a joghurtot, a kakaót, a gumicukrot...ahhoz képest EZ a diéta 180 fokos fordulat.

A diéta mellett heti 3X másfél óra pilates-re járok, mellette nagyokat sétálok.


Na, szóval ezek után az lenne a kérdésem:

Mikor fog beindulni a fogyás?


Ezzel a súllyal kezdtem:

174cm és 85 kg.

Most meg(4 hét diéta után):

még mindig 174Cm és 85kg...

:(


2010. máj. 22. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
candida diéta :D :D ...keress egy normális orvost, gasztroenterológust
2010. máj. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Centiben sem fogytál? Azt is érdemes mérni... Bár ennyi idő alatt fogynod kellett volna kg-ból is... Nem értem :S
2010. máj. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Colonix! Az kikuldi a candidat!

A hulye dietaval akarjak elerni, hogy a gomba ehen haljon ugymondd.

Aztan abban a pillanatban, hogy abbahagyod jon vissza.

Nem er semmit.

Nem olcso, de nyomj egy Colonixes 2 honapot, az rendbehoz!

2010. máj. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a candida-diétát nem arra találták fel, hogy fogyj tőle, hanem arra, hogy megszabadulj a candidától. Az, hogy esetleg fogyni is fogysz tőle, lehetséges, de szerintem inkább csak áttételesen. Ezt úgy értem, hogy miután megszabadulsz acandidától, sokkal energikusabb leszel és a több mozgás fogyást eredményez. Amit esetleg ajánlani tudnék neked, az az almaecetes víz, naponta 3X egy teáskanál almaecet egy pohár vízben, de két hét után tartsszünetet (egy hétig). Ez biztosan segít a candida ellen. Ha tényleg fogyni akarsz, akkor szerintemakár tovább is léphetnél az orvosi előírásokon. Vagyis arra gondolok, hogy hamár így is ekkora életmódváltozásra szántad elmagad, akkor ehhez képest már nem lenne nagy változás, ha mondjuk az édesítőszerrel is felhagynál. Egyrészt, ha nem eszel édeset, sokkal jobban fogod érezni az ízeket és sokkal finomabbak lesznek a zöldségek, másrészt, ha a nem tudsz lemondani az édesről, akkor esetleg próbáld meg a juharszirupot, ami édes, candida mellett is fogyasztható és állítólag 0 kalóriát tartalmaz).
2010. máj. 23. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
01:06 0 kalória a juharszirup :D :D inkább 260 kcal/100g
2010. máj. 23. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
colonix helyett grapefruit magolajat cseppentek naponta 3X15 cseppet!
2010. máj. 23. 21:18
 7/10 A kérdező kommentje:
az is gombaölő hatású
2010. máj. 23. 21:19
 8/10 A kérdező kommentje:

ja és az orvos, aki vizsgált, nagyon elismert, és én bízom benne. Az ő lánya is végigcsinálta ezt a diétát, és egy hónap múlva elkezdett látványosan fogyni! Nagyon szép vékonyra lefogyott, és ugyanolyan alkata volt mint nekem!

Szerintem egyáltalán nem hülyeség.

2010. máj. 23. 21:20
 9/10 A kérdező kommentje:
én tök jól megvagyok mostmár mindenféle cukros dolog nélkül. Valahogy már nem is kívánom őket.
2010. máj. 23. 21:22
 10/10 anonim válasza:
én is 1 hónapja tolom, és én sajnos fogyok tőle :S 49 kilóval indultam a 164 centimhez.. nem merek mérlegre álni, de szörnyű látvány vagyok, minden ruhám lóg rajtam mint tehénen a gatya... ezt az egy dolgot nagyon utálom benne, a fogyást..
2012. szept. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!