Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyivel csokkentsem az...

Mennyivel csokkentsem az energia bevitelem? 162cm vagyok 51kg es szeretnek vagy 2-3 kg ot fagyni de csak lassan es egezsegesen. Az alapanyagcserem kalkulator szerint 1300, a napi energia szuksegletem 2000 kaloria.

Figyelt kérdés
Akkor mennyit egyek egy nap kb vagy 1000 kalorat? Es valaki leirna hogy naggyabol milyen aranyban kell ch, feherje es zsir?
2010. febr. 12. 10:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2010. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%

A testtömeg indexed most is épphogy csak jó, ha fogysz három kilót, akkor már beleesel a girhes, nem egészséges kategóriába.


Szerintem egyél rendesen, egészségesen és sportolj sokat. Kilót vesztened egészen biztosan nem kell! Ha tovább csökken a súlyod, az egészen biztosan negatív hatással lesz az egészségedre!

2010. febr. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
41%
hali.az,h ha most nekiállsz odafigyelni ezekre a dolgokra ,meg tudományosan nézed ezeknek a bevitt adagjait,attól még nem lesz sokkal másabb a helyzet.kell a mozgás és a helyes táplálkozás,hogy tudod mikor mit.sztem menj el futni,h ha kijön a jobb idő,vagy menj el kondiba,ahol van futópad.mellette kardriózz és tekerj.nem tanácsolom a súlyzós edzést a fogyáshoz.ha viszont elmész edzeni,akkor elégeted a kalóriát,de az meg vmien szinten fontos,h legyen kedved edzeni meg élni kb:D anaerob edzést válassz,amennyire bírod.szal hosszabb távú legyen.ne csak elindulj a futópadon és nyomass izomból 2 percet,hanem inkább lightosabban többet.ha eszel kenyeret,akkor cseréld le zsemlére.kevés szénhidrát alapú zaba:D edzés után rost vagy fehérje fogyasztás.edzés előtt 1 banán vagy glükóz.körvonalakban..
2010. febr. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

koszi a valaszt. egyebkent jaron konditerembe futok es sulyzozom is kicsit es egezsegesen taplalkozom. 2 ev alatt fogytam 10 kilot.

mar csak vagy 2 kilot szeretnek es szeretnem tudni hogy milyen aranyba kell bevinni a cht a zsirt es feherjet. ?

2010. febr. 12. 12:32
 5/8 A kérdező kommentje:
Jah elso valaszolo koszi szepen, most neztem a linket pont erre volt szuksegem.
2010. febr. 12. 12:33
 6/8 anonim ***** válasza:

12.22-es jó nagy katyvaszt hordtál össze! :D

Anaerob? Az anaerob az konkrétan a súlyzós edzés... ha valaki 40-60 percet sétál, bringázik, vagy kocog... az az aerob. Ha valaki 140-150-es pulzust tart hosszabb ideig, tehát fut, az már kardio... A többi is katyvasz, de nincs kedvem hámozgatni :)


Kérdezőnek: Kb. 1200 kcal-val kéne kezdeni, 60-75g fehérje 80-100g szénhidrát. Ezzel indulj, napi 5-6 részre oszd el egyenlő adagra. Jó fehérjeforrás a csirkemell, sovány túró, jó szénhidrát a barnarizs, zabpehely, zabkorpa...

2010. febr. 12. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

rosszul írtam.igaz.anaerob az intenzív erőkifejtés(súlyzós)aerob a folyamatos mozgás,csekély erőkifejtés(futás pl).bocsi.

egyébként nem hinném,h katyvasz;)

2010. febr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15.08 dehogynem...

Kenyér helyett zsemle??? Az tök ugyanaz...

Edzés után fehérje? Igen, de a glikogén raktárakat is fel kell tölteni, így szénhidrát is szükséges...

2010. febr. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!