Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene leadnom még...

Mennyit kellene leadnom még és hány kilónak tippeltek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2015. febr. 20. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Neked csak alakformálásra van szükséged, nem fogyni. Sportolj rendszeresen, az megoldja.


[link]

2015. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
en olyan 60-62 kilonak tippellek, fogynod nem hiszem hogy sokat kene, inkabb csak hasra es combra kicsit tornazni.
2015. febr. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
tudom, nem ez a kérdés, de szerintem ne a kilókkal foglalkozz hanem a centikkel és nézd a tükörben magad, sokkal hatásosabb mint a mérleg. amúgy pedig semmivel se törődj, csak azzal , hogy légy boldog a bőrödben. túl rövid az élet, hogy sanyargasd magad. élj egészségesen és csináld amit szeretsz, függetlenül attól, mit mutat az a francos mérleg. a fenébe vele :)
2015. febr. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szepen, tornázok meg most hogy jon a jo ido futni is fogok. :)

Sajnos nem erzem jol magam a bőrömben, nagyon sokat szenvedek. :(

2015. febr. 20. 20:44
 5/10 anonim válasza:

hajrá, tornázz ha élvezed! csináld ami örömet okoz. én 172 centihez vagyok 53 kilo. Nekem pont az volt a problémám , hogy gebe vagyok. Nincsenek nagy dudáim, nem vagyok egy J.Lo hátulról stbstb. De mára már rájöttem, hogy ki nem sz..rja le? Amíg én ezen görcsölök más észre sem veszi vagy épp az miatt akadnak ki mert mi a frászt görcsölök, ,, Há me mé nem jó így? ,,.

És tudod mit? Igazuk volt! Most már nem akarok újra 60 kiló lenni,és szétedzeni magam hogy fél év alatt felszedjek 3 kilót ami aztán pikk pakk eltünik ha jön egy gyomorrontásos 4 napos betegség. bár még mindig néha úgy látom, hogy ejj ez a csont itt ha nem állna ki szebb lenne.. De mi változna? Semmi. Így vagyunk gyönyörűek. Azt az energiát amit arra fordítasz,hogy megfelelj magadnak - remélem nem mások miatt szeretnél fogyni -tedd bele abba amit élvezel. Az sport jó, és fontos. Ne a kilókkal foglalkozz! ha szereted csinálni, csak csináld és élvezd. Majd ha mennek lefelé akkor mennek. Lehet nehezebb leszel ha olyan sportot választasz de formásabb. Zsír le izom fel. De magadnak, ne másnak!!! :)

2015. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Rossz hozzáállás. Mozogni amúgy is jó. Én is sovány voltam, de nem érzem, hogy az úgy jó volt, és igenis kerestem a sportolási lehetőségeket, aztán elkezdtem hastáncolni, és sokkal jobban érzem magam, kiizmosodtam, helyrerakta a gerincemet, és sokkal ritkábban vagyok beteg, ha pedig mégis, sokkal kevésbé visel meg, mint korábban. A rendszeres mozgás megerősítette az immunrendszeremet is. Persze, ha valaki lusta megmozdulni, és fél a kezdeti fájdalmaktól, ám legyen, én senkinek nem állok az útjába...
2015. febr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
nyilván nem írtam volna, hogy mozogjon ha a mozgás rossz lenne. nem ártana egy kis szövegértelmezést gyakorolnod. nem arra bíztattam , hogy lusta legyen. sportoltam 6 évig, kézilabda, sziklamászás amig a térdem meg nem adta magát. most már csak motorozom és sulyzózom, de már nem azért mert szebb akarok lenni. nem kényszerből hanem magam miatt. ami nem mindegy. és aki genetikailag nem erre van kódolva, az nyilván csak a sporttal tud felszedni. mint én is anno. csak egyáltalán nem egyszerü minimálbérből úgy enni, hogy hízzak is a rendszeres sport mellett. kicsit elértetted amit írtam. :) a motiváció a fontos semmi más. azt pedig akkor tudja huzamosabb ideig csinálni az ember akár miről is legyen szó, ha rájön, hogy neki fontos ez, nem pedig másoknak való megfelelésből. de mindegy is. te biztos jobban tudod fittike :)
2015. febr. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Rosszul fogalmaztál, ez a mondatod félreérthető:

"Most már nem akarok újra 60 kiló lenni,és szétedzeni magam hogy fél év alatt felszedjek 3 kilót ami aztán pikk pakk eltünik ha jön egy gyomorrontásos 4 napos betegség." - ráadásul nem is így működik. Nem kell szétedzened magad, én se teszem, csak találtam egy megfelelő mozgásformát, amivel rendeződött a súlyom, és egészségesebb is lettem, és nem fogyok már le betegségtől sokat, mint azelőtt. Ha te viszont így éled meg, akkor valamit nem jól csinálsz. Szóval ne terjeszd, hogy úgyis lefogyod egy betegségnél, amit összeszedsz, mert ez nem igaz, ha jól csinálod. És megerőltetni sem kell magad hozzá, csak egy megfelelő életmódot kialakítani a te szervezetednek megfelelően. Én sovány voltam nagyon sokáig, és ha beteg voltam, 40kg alá is lefogytam. Ma már nem, de ehhez változtatnom kellett.

2015. febr. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
márpedig ha tisztában lennél a szervezet müködésével és ismernéd a katabolizmus fogalmát, valamint tudnád azt hogy nekem nem az edzés volt a gond sosem, mert az szenvedély volt és imádtam, hanem az hogy 4x annyit kellett ennem mint általában - megjegyzem amugy is annyit eszek mint 3 másik ember :D - szoval nem volt egyszerü finanszirozni sem. és egyedül a sulyzos edzés vált be izomfelszedés szempontjából. kb 2006ota nem voltam beteg, amig nem ettem szalmonellás turogombocot, de kifeködtem magamnak otthon az egész nyavaját, viszont szépen leugrottak az izmaim. mivel enni sem tudtam mert minden visszajött. akkor határoztam el hogy jo leszek igy 50-55 kilosan, de fitt maradok. és mai napig amit tudok sportolok ha időm engedi, igaz nem olyan intenzitással ami már inkább izmot égetne mint sem segítségemre lenne. ha félreérthető voltam akkor sajnálom, csak arra próbáltam kilyukadni hogy fogadja el magát és amit csinál maga miatt csinálja. mint már irtam.
2015. febr. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Miért akarsz fognyi? Vagy egyáltalán alakot formálni?

Így tökéletes! ...

2015. márc. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!