Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak hasról, derékról?

Hogyan fogyjak hasról, derékról?

Figyelt kérdés

Megnéztem a testtömeg indexet, az alapján normál testsúlyom van (Testtömegindex: 19.2 | Percentilis: 25-50 között), de én mégis kövérnek látom magam... azaz nem kövérnek, nincs magammal különösebb bajom, csak a derekamról és a hasamról szeretnék leadni... Ezért mostanában naponta kétszer eszek, és keveset, de tudom, hogy ezzel nem lehet lefogyni...

Milyen tippeket tudnátok adni, amitől sikeresen leadhatnám azt a kis felesleget?


2010. febr. 12. 17:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
ha normál a súlyod, akkor inkább tornázz, hogy izmos, lapos legyen a hasad, ne pedig koplalj.
2010. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy "hasról, derékról". Genetikailag kódolva van benned, hogy hol tárolódik a több zsír. És inkább többször egyél egy nap, az pörgeti az anyagcseréd, és fogyni fogsz (de persze nem többet mint egyébként, csak 4-5 fele elosztva egyél ugyanannyit). Azonkívül súlyzózással, aerob edzéssel tudsz fogyni: futás helyett inkább csak tempós sétát mondanék, a futás az izmaidat is 'fogyasztja', és lehet hogy rosszabbul fogsz kinézni (de ha most nem sportolsz semmit, ahoz képest a futás is jó). És kerüld a cukros, vagy sok szénhidrátos ételeket (kenyér pl.)
2010. febr. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Has,derék legnagyobb ellensége a kenyér,tészta,édesség(szénhidrátok)

Tornázz,súlyzózz.Az előttem szóló minden szavával egyet értek.Igyál sok folyadékot,zöld teát és nem lesz problémád:)

2010. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 maundrel ***** válasza:
75%
elnézést az off-ért, de : "a futás az izmaidat is 'fogyasztja', és lehet hogy rosszabbul fogsz kinézni" Ez most komoly???? Egy csomó helyen olvastam hogy a futás az egyik legjobb sport ha fogyni akarunk.. akkor most hogy is van ez??
2010. febr. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szóval. A sportolás, főleg a kemény kardio fogyaszt, egyben izmosít is. Ilyen NEM LÉTEZIK, hogy sportolással lefogyod az izmodat.
2010. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

19.55-nek: az átlagember nem fog rosszabbul kinézni tőle :) de ha valaki esetleg jár konditerembe, és komolyabb izomtömege van, akkor ha túl sokat fut, igenis fogyhat belőle a kalóriavesztés miatt... Nézzétek meg a maratonfutókat, ha nem hiszitek el :)


[link]


[link]

2010. febr. 13. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ, tippet.

Futni fogok járni majd minden reggel, csak legyen már jobb idő, hogy ki lehessen menni a pályára... =/

Remélem, hamarosan sikerül látható eredményt elérnem. :)

2010. febr. 13. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!