Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ettol mennyit lehet hizni?

Ettol mennyit lehet hizni?

Figyelt kérdés

Napi min. 2 tabla csoki egy normal (vagy kicsitt nagyobb) etrend mellett.

Anorexias voltam es most hirtelen atleptem egy gatat egy hete kb. 4x annyit zabalok mint egy tinedzser fiu. Ez mennyire normalis?



2015. febr. 21. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos egyáltalán nem javallott. Két tábla csoki alsó hangon 1000 kalória, kicsit talán több is. Ha emellett normálisan eszel, akkor nagyon sokkal léped át a napi kalóriakeretedet.
2015. febr. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azért elég sok az a 2 tábla, ha mellette csak ülsz és semmi mozgás. Pontosabban 1200 kalória. Sőt a cukrod is jól megnyomja, azzal se érdemes játszani.
2015. febr. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Főleg anorexia után fokozatosan kéne visszaállni a normális evésre, mert ez, amit csinálsz, ugyanolyan evészavar, mint az anorexia, csak a másik irányban.


Amúgy semmi baj azzal, hogy eszel csokit, meg mindent, de tarts mértéket. Nem kell napi két táblát megenni. Az már nem is evés, hanem zabálás.


Csináld azt (én úgy szoktam), hogy ebéd után egy előre meghatározott mennyiséget (pl. 30-40 g) kiteszek egy tálcára, és mellé viszek egy jó meleg teát. A teát kortyolgatom, és közben szemezgetem (lassan) a csokit.


Nagyon finom, ahogy a meleg teával olvad a szádban, és így ki is élvezed. A tea miatt (meg mert ebéd után eszed) hamarabb el is telsz.


A szabály: repeta nincs! Egy napra ennyi az adag.

2015. febr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ne aggòdj, az normális h most h leküzdötted az anorexiát hirtelen mindig éhes vagy és úgymond 'zabálsz' mindent!!! Ez normális, hiszen hónapokig koplaltál, persze h kívánod az ételt!!! Az tényleg nem baj h eszel csokit, de a 2 tábla az még így is nagyon sok egy nap h előtte sokáig nem ettél semmit!!! A csokiban sok a cukor, nem tesz jòt a testednek és ezzel lehet h visszanyered az egészséges testsúlyod de semmi vitamint nem viszel be a szervezetedbe!!! Egyél csak 1-2 kocka csokit egy nap és ha éhes vagy egyél inkább sok gyümölcsöt(banánt főleg) , zöldséget, diòféléket, zabos kekszet,igyál sok tejet.... Az fontos h sok szénhidrátot(rizs, tészta, krumpli, kenyér-ha teljes kiőrlésű az még jobb) és húst egyél!!! Nem fogsz életed végéig ilyen sokat enni, csak addig amíg a szervezeted egészsége helyre nem áll!!! :)
2015. febr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!