Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A röplabdázás szerintetek jó...

A röplabdázás szerintetek jó alakformálás céljából?

Figyelt kérdés

Itthon még tornázok különböző dvd-kre, meg odafigyelek a táplálkozásra is. A röplabdát igazából nem tartom nagyon szuper alakformáló sportnak, igazából kézilabdáznék, csak sajnos az iskolában nincs kézilabda szakkör. Kíváncsi lennék azért mások véleményére is. :)

Igazából a hasam, és a combom az, amin formálni szeretnék egy kicsit.


2010. febr. 12. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jó!! Unoka tesóm hízékony alkat,elkezdett röpizni.Hát.............egy bombanő hozzá képest......esküszöm irigylésre méltó teste lett.Szóval belőle kiindulva én nagyon ajánlom.
2010. febr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
6 éve röplabdázom. elejénn talán jó lesz de nagyon hamar hozzászokik a tested és műr nem fog tőle változni. max. nem hízol talán. De azért fő sportnak nem az igazi. Én már csak megszokásból röpizek. mellette heti 4 aerobik így tudom magam igazán formában tartani.
2010. febr. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!