Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Alakformálás. Hogyan csináljam?

Alakformálás. Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés

A súlyommal semmi gond nincsen. Egyedül azzal hogy inkább zsíros alkat vagyok mint "feszes". Mint ahogy a legtöbb nő a fenekemről, (belső) combomról, hasamról szeretném eltüntetni a felesleges zsírt.


A torna szerintem önmagában nem sokat ér. Most próbálom visszavenni a fehér kenyér és cukor fogyasztást, és sokat inni (vízből)


Mit javasoltok még, mit kéne tennem? Futás, ugrókötél? és ez mellett torna? tudnátok mozgás tippeket, gyakorlatokat ajánlani amik kifejezetten jók?


2011. okt. 25. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb nő fél az izmoktól, de én már saját bőrömön tapasztalom, hogy nem kéne. Pedig én túlsúlyos vagyok, mégis sokkal szebb az alakom, mióta van némi izmom is. A Kerek popsi az pl. kifejezetten izom kérdése. És ne aggódj, az izom az nem csúszik csak úgy hirtelen fel, hogy észrevétlenül azon kapod magad, hogy egy kigyúrt állat lettél! Viszont a test szép körvonalait az izmok adják.

Úgyhogy izomnövelő edzés, és soksoksokfehérje! És ezt egy 80 kilós csaj mondja, nem egy gyúrós pasi :)

2011. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
utolsot tamogatom!!! :) kardio+izomepites 177/65 imadom az alakom amiota edzek minden olyan feszes es formas regen csak dietaztam es kardioztam es olyan lottyedtnek es puhanak ereztem magam meg ha 59 kilo is voltam... nem szep :) viszont most nagyon buszke vagyok a testemre:)
2012. febr. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!