Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani ilyen gyakorl...

Tudnátok mondani ilyen gyakorlatokat?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyanokat szeretnék, amiket itthon is el lehet végezni.

Többnyire csípőből, hasról, esetleg combról szeretném leadni azt a kis felesleget. Milyen gyakorlatokat kellene elvégeznem, hogy ez sikerüljön? Mire kell odafigyelnem?


Válaszokat előre is köszönöm!:)


2015. febr. 22. 19:07
 1/5 anonim válasza:

érdemes odafigyelni arra hogy minél kevesebb cukrosat egyél/ igyál és próbálj minél kevesebb fehér kenyeret enni

nekem ez a két torna nagyon bevált :

[link]

[link]

remélem tudtam segíteni

2015. febr. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyakorlatokkal nem bírod leadni, nincs helyi zsírégetés. Szálkásító diéta, és mellé mozgás.
2015. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Nálam kb 3 kiló lenne az, amit le szeretnék dolgozni az említett helyekről. Viszont azt nem értem, hogy pl olyan gyakorlatokkal, mint amit az első írt, miért nem lehetne ledolgozni? Mozgásnak az is mozgás.

2015. febr. 22. 21:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Mozgás, de az ÉTRENDTŐL függ 90%-ban a fogyás. Kevesebb kalóriát kell bevinned, mint amennyit elégetsz. Anélkül sosem fogsz 1 deka zsírt sem leadni. Plusz a szén-hidrát bevitel legyen alacsony, a fehérje pedig magas.
2015. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Plusz ha fogysz, mindenhonnan lemegy majd, a genetikádtól függ mikor fog a kívánt területről.
2015. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!