Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha mindennap szoba kerékpározo...

Ha mindennap szoba kerékpározok akkor fogok fogyni?

Figyelt kérdés
napi 2x1órát mindennap. És persze nem fogok enni édeset sem nagyon zsíros dolgokat
2010. febr. 12. 21:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ilyen egyszerű. Attól még hogy mondjuk nem eszel édeset, meg zsírosat még ehetsz rengeteg hízlalót. Merülj el egy kicsit az egészséges táplálkozásban. Ezen az oldalon már sokszor leírtuk. A kerékpározás jó, és elég abból egy óra is, de azt amilyen intenzíven tudod, úgy tekerd.
2010. febr. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm nagyon sokat fogyott és tartja is a súlyát. Ő minden nap 150 km-t teker. Persze eleinte gondolom kevesebbel kezdte. Az étkezésekre is oda kell figyelni. Ő mondjuk elég drasztikusan csinálja, mert 3 után, de van úgy, hogy már dél után már semmit sem eszik.


Kevesebb kalóriabevitel, több mozgás! Ez a titka! És szerintem a biciklizés nagyon jó ötlet. Ha jó idő lenne én is mennék ki a szabadba.

2010. febr. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Napi 150 km? Mennyi idő alatt. én 10 km-t tekertem 1 óa alatt.
2010. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát, nem igazán tudom, de a múltkor mondta, hogy ő ott szokott tanulni, olvasni, TV-t nézni, úgyhogy szerintem miután hazaér a suliból, szinte egyfolytában rajta van, meg biztos még reggel is.


De a 10km 1 óra alatt, az nagyon jó! Szóval szerintem tartsd most még ezt a mennyiséget és fokozatosan emeld. Mondjuk hetente/kéthetente 5 vagy 10 km-t.

2010. febr. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem az a fontos hogy menyi km-tesz meg az ember ha nem az hogy egyenletes tempóban csinálja.És az hülyeség hogy nem eszik semmit!
2010. febr. 13. 14:30
 6/9 anonim ***** válasza:

150 km-t??? Csak mert én is kb. fél óra alatt teszek meg 10 km-t! Szerintem elírta és 15 km-t akart írni!

Biztosan fogsz fogyni, mivel a rendszeres mozgás begyorsítja az anyagcserét. Reggelire edd inkább a kalóriadúsabb dolgokat, vacsira a könnyebbet és este 6 után már ne nagyon egyél. Ez esetben szerintem garantált a fogyás.

2010. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mint mondtam, nem én csinálom, egy ismerősöm. ÉN is mondtam neki, hogy ilyet ne csináljon, hogy nem eszik, de azt mondta, ha enged az evésnek, akkor nem bírja abbahagyni.


Igen, látszik is rajta, hogy tartja a súlyát, sőt néha, amikor túlzásba viszi a koplalást, akkor meg aztán teljesen "be van horpadva".


Mondjuk ő maga megmondta, hogy voltak emiatt problémái, hogy hirtelen fogyott le.


De a fokozatos edzésben szerintem igaza van.

Én most leg magic-kel próbálok valami hatást elérni. (tudom, hogy sokan hülyeségnek tartják)Persze mellette még tornázok is.


KItartást, szerintem ha tudjátok tartani ezt az iramot, akkor már tök jó.

2010. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ja, amúgy nem írtam el, tényleg 150 km,
2010. febr. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2010. febr. 14. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!