Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel helyetesititek a cukrot?

Mivel helyetesititek a cukrot?

Figyelt kérdés
az édesitöszerek nem egészségesek ezt hallotam és csak egy egész picire lenne mondjuk naponta szükségem(tejbe,pudingra) és néha sütéshez ti akkor nem esztek édeset?? a mézt utálom tudoba... szoval akkor mit tegyek,vegyek?
2010. febr. 12. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

pedig nincs más, méz egészséges, édesítőszerek többféle is van, némelyiknek olyan mellékíze van, hoyg szörnyű. szokd meg a natúr ízeket.

süti??? néha, akkor pedig cukor van benne és kész.

2010. febr. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Pedig tényleg szinte csak ezekkel lehet. Ha nem tetszik egyik sem, akkor hagyd ki cukros dolgokat az életedből.
2010. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Sütéshez vannak spéci cuccok, elég drágák...

Én fruktózt szoktam venni (a Profiban kb. 300-350 a fél kilós doboz). Sokkal kevesebb kell belőle.

De hallottam már olyat is, hogy valaki glükózzal édesítette a teát.

Édesítőszer csak max. a kávémba (nem kávézom rendszeresen), vagy teába teszek, elég ritkán használom.

2010. febr. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat én is a fruktozon gondolkodom most( vagy a nádcukron),de azt olvastam,hogy a afruktoz sokal késöbb szivodik fel mint az igazi és ez jo vagy nem? mert nem az a jo ha gyorsan szivodnak fel a dolgok?
2010. febr. 12. 22:31
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A fruktóz monoszacharid a nádcukor diszacharid mint a répacukor. Az az érzésem nem tudod mit is akarsz tulajdonképpen.
2010. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene helyettesíteni a cukrot? Nem kell rászokni a cukorra. Anélkül is lehet nagyon finom étrendet összehozni és az legalább egészséges is a sok mesterséges édesítővel ellentétben.
2010. febr. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Az a jó ha lassan szívódik fel! Pl a fruktóz is ilyen. Olvasd el ezt :

[link]


Amúgy van egy természetes eredetű édesítő szer, a Stevia, tabletta és folyadék formában is. Ez nem káros én is ezt használom és a fruktózt.

2010. febr. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Én hurkával, szalonnával helyettesítem.
2010. febr. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

www.nyirfacukor.hu

Nádcukorból csak a finomítatlan jó.

2010. febr. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"a afruktoz sokal késöbb szivodik fel mint az igazi és ez jo vagy nem?"


Még jó, hogy a fruktóz monoszacharidként ritkagyosran felszívódik, és ugyanolyan gyorsan metabolizálódik is.

2010. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!