Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erröl az...

Mi a véleményetek erröl az alakformáló fehérneműről?

Figyelt kérdés

Én hallottam és láttam már ilyen hasleszóritót, a Triumph-ban meg az Intimmisimi ben, de azok 8-9 ezer forintosak. Kb ez is, de ez jónak tűnik...


[link]


2010. febr. 12. 22:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Sosem értettem, hogy ennek mi értelme... Magadról úgyis tudod, hogy hogy nézel ki, másokat meg minek átverni... Aki nem ismer azt nem érdekli, aki meg szeret úgyis tudja... Inkább diétázz és sportolj...
2010. febr. 13. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nagyon fa.sza, de egyszer le kell venni azt a nadrágot és akkor nagyon hül.yén néz ki..
2010. febr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha az én nőmön ilyen fűző lenne, bazz, letörném a derekát. :D

Ilyen hülyeségekre adnak ki pénzt a nők, ahelyett, hogy diétáznának és sportolnának?

2010. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Am itt a fogyóstopicban van olyan kérdés amit nem nő tett fel??
2010. febr. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd be ezt a topshopos alakformálót, tesom vett nekem, felvettem olyan szar volt hogy le se tudom irni. Legjobb ha tornázol mondjunk dvd mellé és alakot is formál, csak idö kérdése hogy mikor formál.
2010. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Biztos kényelmetlen lehet,de szerintem jó dolog. Nekem csak alakformáló bugyim van,szülés után nagyon jól jött. És hiába tudod,hogy hogy nézel ki alatta,azért felpumpálja az önbizalmat! =)
2010. febr. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Elözönek, igen jó az alakformáló bugyi, nekem is jo néhány db van, tescoba vettem és tök kényelmes, nagyon jó az anyaga, csak ajánlani tudom, de a topshop-os baromi szar használni, annyira kényelmetlen!!
2010. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!