Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Röviden elmondom a "történetem...

Röviden elmondom a "történetem", nem leszidást/okoskodást szeretnék, csak tényleg normális segítséget?

Figyelt kérdés

Röviden:

3 éve bulimiás vagyok, hashajtókon is élek már fél éve kb. Ez azt jelenti, hogy sós meleg víz+hashajtó, glicerines tampon és magamba helyeztem, ettem már vattát(picit) amit hashajtóba mártottam. Nem tudja senki, felnőtt vagyok, egyedül lakom, párkapcsolatom, barátaim nincsenek. Az utóbbi időben elhatároztam, hogy leszokok erről. 1 hete nem vettem be semmit, de azóta nem tudok WC-re elmenni, teljesen hozzászoktam már. Elsőnek csak pár db volt csak, az utóbbi időben 30-40 szem is.


2015. febr. 24. 11:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagyon fáj a gyomrom, mert nem mentem már WC-re nagyon rég óta. Gyümölcsöt, zöldséget eszek de szinte már rohad benne, fel vagyok fújódva, nehezen esik már minden mozgás, szinte már a levegő vétel is.
2015. febr. 24. 11:19
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak speciálisan szakképzett emberek, akik elromlott emberi szervezetek javításával foglalkoznak. Őket lenne célszerű felkeresned. Orvosnak hívják őket.


Egy darabig tudsz játszadozni a szervezeteddel és szabotálhatod a működését, mert rugalmas a rendszer, de egy határon túl elromlik, és beáll az úgynevezett halál.

2015. febr. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat!


Orvosnak sose mondanám el, hüly.ének nézne, a Magyar Egészségügy semmit sem ér szerintem. Hogy olyan orvost fogjak ki, aki tényleg segíteni kb. 1% az esélye, így megkímélem magam egy ordibálástól, volt már ilyenre példa nálam.

Elmentem normálisan segítségért, ehelyett egy bunkó, lekezelő stílsut kaptam vissza, 0 segítséggel sajnos.

2015. febr. 24. 11:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

írj pl a webbetegre. Ott orvos válaszol és nem lesz bunkó.

[link]


Alap tanácsokat adhat de szerintem lehet, hogy kinéz neked pár hét a belgyógyászaton. A bélrendszered kb katasztrofális állapotban lehet. A folyamatos hashajtó kiöli a bélbolyhokat eltűnnek az egyébként fontos baktériumok, stbstb. A rosszulléted oka nagy valószínűséggel az, hogy a szervezeted nem képes már megfelelően az emésztés folyamatát kezelni.


(a helyedben MINDENKÉPP elmennék egy orvoshoz mert akár bélcsavarodásod vagy bélelzáródásod is lehet és az akár halált is okozhat. Nem vagyok orvos, de 30-40 szem hashajtóról 0-ra menni rövid idő alatt az biztosan drasztikus)

2015. febr. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ebben az esetben nem egyik pillanatról a másikra kell megvonni minden hashajtót, mert a szervezeted már magától - mint ahogy látod is - nem tud működni.

Viszont ehhez mindenképpen orvosi segítség kell, mert ez nem játék.

2015. febr. 24. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha eltörik a kezed akkor se mész orvoshoz, mert azt fogja mondani, hogy miért bénázol?
2015. febr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Fordulj orvoshoz, nehogy baj legyen. Ha még nem mentél el, esetleg próbálkozz meg egy kevés hashajtót beszedni, hátha kijön.

Nagy butaság volt ez a részedről. :( Remélem, hogy sikerül rendbe jönnöd.

2015. febr. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!