Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne még...

Szerintetek mennyit kéne még fogynom, hogy vékony legyek? Hány kg-nak tippeltek? (képpel)

Figyelt kérdés

164 cm vagyok. Szerintem nagyon vastag a combom, meg zsíros a hasam. Mások szerint meg híznom kéne. Pedig még szerintem van rajtam kb. 5 kg felesleg, amit még le fogok adni.

[link]


2015. febr. 27. 20:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Nagyon vékonynak tűnsz.
2015. febr. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Én kifejezetten a vékonyakat, sportosakat szeretem, de erre még én is azt mondom, hogy nem kell leadnod többet.
2015. febr. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Pszichológus, a lábaid szörnyűek, totál egészségtelenül néznek ki.
2015. febr. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is szörnyűek a lábaim. szörnyen hájasak, a belső combomnál. annyira utálok tükörbe nézni, ott sokkal kövérebbnek látom magam, mint képen, legyen az beállított, vagy pillanatkép. most akkor valójában hogy látnak az emberek?
2015. febr. 27. 20:31
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Tényleg zsíros vagy és semmi alakod nincs. (Ez nem egyenlő azzal, hogy dagadt vagy!)


Edzened kéne, szálkásítani és izmot felszedni. Súlyban nőnél, kinézetben sokkal szebb lennél.

2015. febr. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%

Hát be*arok de komolyan.Itt áll a két fogpiszkáló lábaival és hájasnak mondja magát.Te,menj el pszihológushoz!!!!Gebe vagy mint a cigány lova...te "hájas"

Még jó h jön a 7vége,mert ez most kiakasztott :D

2015. febr. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Te beteg vagy! Menjél orvoshoz! Inkább híznod kéne minimum 5 kilót, de 10 is simán elférne rajtad.
2015. febr. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
88%
Ez vagy kamukérdés, vagy a kérdező gyorsan húzzon el egy pszichiáterhez! Komolyan. Még pár kg és életveszély kategória.
2015. febr. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Anorexiásan sovány vagy, ez már nem szép, és nem is egészséges.

Ne vékony, hanem átlagos, vagy sportosabb akarj lenni, mert szinte semmi alakod, csak csont és bőr, nem szép, nem nőies, beteges!!

2015. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%

Tudod mit, megerősítelek az állításodban, tényleg hájas vagy, fogyjál le még kb. 10 kg, és kb. a jó pár hónapra, vagy évre a kórház lesz az otthonod!


Tényleg ezt akarod????

De jó lenne, ha elmennél egy pszichológushoz, mert erős testképzavarod van!


Gondolom te is így látod magad: [link]

Vékony vagy és kövérnek hiszed magad!


De nyugodtan fogyjál csak, ha azt szeretnél, a te életed, úgy rontod el, ahogy akarod!


Inkább hízzál egy kicsit, meg sportolj, és formásítsd a testedet!

2015. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!