Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 5 kg-mot híztam. Hogyan adjam le?

5 kg-mot híztam. Hogyan adjam le?

Figyelt kérdés

153 cm és 50 kg vagyok. Az ideális testsúlyom 43-45 kg lenne. Korábban semmi hasam nem volt..most lóg. Ugyan így a fenekemen is.

1 hete kiiktattam a cukrot + fehér lisztet. Sok zabpelyhet eszek, zöldséget és gyümölcsöt is igyekszem.

A mozgás részét úgy oldanám meg, h minden napp ugróköteleznék 25-30 percet és heti 3-4x beiktatnék egy kis RR tornát.

Szerintetek így 1 hónap alatt visszakaphatom a régi alakomat, azt a 43-45 kg-mot?



2015. febr. 28. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt akarsz 5-7kg-ot fogyni? Egészségesen tuti nem fog menni.
2015. febr. 28. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A mozgás részét oldd meg úgy, hogy kocogsz/futsz/tekersz/korizol/táncolsz napi 40-45 percet legalább, és RR-t meg hagyjuk már!
2015. márc. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szoktam futni! :) De ìgy hogy esik az esõ, rossz idõ van àtmenetileg használtam volna az ugrálást.

Miért? Nem használ?

2015. márc. 2. 20:20
 4/7 anonim válasza:
Igen ez így teljesen okés! :) Bár heti 2-3 futást beiktathatnál, mert az teljesen átmozgat és a hasat szépen formálja (lapítja). RR pedig szintén tök jó választás, ne hallgass azokra akik leszólják, mert általában még életükbe nem csináltak vele végig egy 90 perces tornát, ami teszem hozzá nagyon effektív. A jubileumi DVD-n van két has blokk amik nagyon kemények, de ha végigcsinálod meglátod az eredményét. Én is szedtem fel nem rég egy kis plusz sújt, de múlthéten mindenre odafigyeltem + sok RR és futás és hopp 4 kiló leszaladt rólam. Hajrá!!:)
2015. márc. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De jó! Gratula!

Sajnos kényszeres evővé váltam..először ezt kellene helyrehozni. Csak hogyan? :(

2015. márc. 11. 21:21
 6/7 anonim válasza:

Hát először lehet az okot kéne megtalálni miért lettél az és azt orvosolni. De pár tipp:

-igyál sokat, mert van, hogy nem is vagy éhes csak unalomból eszel ilyenkor segít az ivás, természetesen vízre gondolok :D

-ehetsz ha kívánod, de egészségesen, például este 10kor úgy érzed már tényleg nm bírod és nem bírod kaja nélkül rágcsálj el egy répát, esetleg mártogasd hummuszba

-nekem még a rágó is segített, mert van, hogy csak a rágásérzet hiényzik

2015. márc. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Rendben!

Nagyon szépen köszönöm a tanácsokat! :D

2015. márc. 12. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!