Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Falásrohamok, pedig eszek...

Falásrohamok, pedig eszek rendesen. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
Hétköznap 1500-2000 kcal között eszek, elég is szokott lenni, de ha hétvégén itthon vagyok sokszor nem bírok magammal. Ma már megettem fél kiló túrót, majdnem egy kiló zöldséget és mást is, de még mindig ennék, pedig majd kipukkadok. Elegem van. Étvágycsökkentő teát vagy valami ilyesmit érdemes inni? Vagy mit tudnék ez ellen tenni?
2015. febr. 28. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy csak unatkozol? Én akkor szoktam így lenni.
2015. febr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Dolores55 válasza:
Én nem csak hétvégén ennék mindig... sajnos a hét minden napján. Szinte állandóan éhes vagyok, pedig eszem rendesen.
2015. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam azért szokott az lenni hogy hétvégén többet eszek mer olyankor ott van előttem a kaja, nem vagyok elfoglalva. Munka közben annyit eszel amennyi nálad van és nem az evésre gondolsz, itthon meg tele van a hűtő és nem is vagy elfoglalt, így eszel. Amúgy a fél kiló túró meg az egy kiló zöldség nem is egészségtelen, én ilyenkor csokit meg mindenféle édességet szoktam zabálni. Próbáld meg lefoglalni magad, úgy nem fogsz az evésre gondolni.
2016. jan. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!