Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jo minden nap terembe jarni?...

Jo minden nap terembe jarni? Hogy egyek egeszsegesebben?

Figyelt kérdés

Szoval most kezdtem el járni konditerembe.Szeretnék lefogyni,baj ha egy heten 5-6 megyek terembe?Jarok kulonfele aerobic orakra,emelett futogep,lepcso es biciklizek es szokatam neha sulyzozni egy keveset.En nagyon elvezem,nagyon szeretem csinalni!!Csak mondta nekem valaki hogy nem jo ha minden nap megyek mert izmot epitek es nem fogyok...igaz?En nagyon szeretek jarni es nem akarok megalni meg nem erem el azt az alakot amit nagyon szeretnek.Emellet sok vizet fogyasztok 2-2.5 l egy nap,az etkezesel viszont kinlodom,esetleg valami tipp hogy hogyan ehetnek egeszsegesebben,hogyan szeressem meg az egszseges kajakat?Nagyon szeretnem hogy sikeruljon,nagyon megvan bennem az akarat! 15/L 160 cm 77kg

u.i: bocsi a hibakert!



2015. febr. 28. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ajajj.. Nézz utána a témának. Olvasd el a Sárga Kapszulát pl., ne higgy el mindent, amit írnak, mert van benne hülyeség is, de az alapokat megadná. Az, hogy fogysz -e, vagy izmot építesz az étkezéstől függ, nem az edzéstől, mindkettőhöz ugyanaz kell. Másrészt ha kezdő vagy ne menj 5-6x, csinálj heti 3 teljes testes edzést 1 hónapig mondjuk. Mellé mehetnek a kardiogépek. De ezek szerint gondolom az edzésed se lehet valami jó.
2015. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ha most kezdted az edzést akkor elég heti 3x,de legyen kardio is. És ne agyél zsíros ételeket,egyél csirkét,marhát,halat,és sok zöldséget,vehetsz magadnak táplálék kiegészítőket így picit meg könnyíted magadnak a dolgot.
2015. febr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Előző vagyok!


Edzésterv a legfontosabb,csak így random jön ami jön? vagy van megfelelő edzés terved?

2015. febr. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat igen mondhatjuk.Altalaban Hetfo,kedd,csutortok,pentek,szombat tobb fele aerobic edzesek es ha utana birom es altalaban birom,akkor meg gepek,sulyzozok.Szerdan pedig csak gepek meg sulyzozok. Ennyi kb.
2015. febr. 28. 16:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Valamikor regenerálódnia is kell a szervezetnek az pedig a pihenőnapokon szokott történni.

Hagyni kell pihenő napokat!

2015. márc. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Oke koszi szepen a valaszokat!!! :)
2015. márc. 1. 15:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!