Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit fogyasszak reggelire?

Mit fogyasszak reggelire?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy reggelente mindig émelygek, de muszáj ennem. Próbáltam zabkását, joghurtot zabpehellyel, de mindtől hányingerem volt utána, csak a kenyértől nem.


Viszont kenyér mellé nem tudok enni tojást, túrót, ezektől is mind hánynom kell reggel, csak sima sajtkrémes kenyér megy..


2015. márc. 1. 20:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajtkrémes kenyeret.
2015. márc. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

reggelire nem jó a zab és a joghurt,mert túlzottan megemeli az éhgyomri inzulinszintet.

reggelire egyél 3-4 tojást paradicsommal,paprikával.

második kajálásra mehet a zab proteinporral.

2015. márc. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Puffasztott rizs sajttal?


Szerintem sok a savad azért émelyegsz reggel éhgyomorra, és azért esik jól a kenyér mert az felszívja a gyomorsavat.


Este szoktál enni?


Esetleg ha van rá időd süthetsz magadnak zabkekszet proteinporral, vagy protein sütit, muffint stb. és akkor azt is reggelizhetsz. (A bolti zabkekszek teli vannak cukorral, azt nem javaslom.)


Én is mindig sütök magamnak reggelit.


A tojáslepény pl. gyorsan kész van. 2-3 tojás, zabliszt vagy más magliszt, édesítőszer, esetleg fahéj, vanília, kakaópor ami tetszik. Csak összekevered ezeket és egy serpenyőben olaj nélkül kisütöd.

2015. márc. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Epeműtött vagyok, azóta van ez. Van, hogy például napokig semmi étvágyam nincs, mindentől hányingerem van.
2015. márc. 2. 10:03
 5/6 A kérdező kommentje:

Ez a lepény jól hangzik, holnap ki is próbálom :)


Tojás + zöldségek kb 10 perc múlva ki is jönnének belőlem, ilyeneket nem tudok reggelire enni egyszerűen..

2015. márc. 2. 14:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha ilyen egészségügyi problémáid vannak, akkor egyél reggelire azt, ami jól esik. Ennyi.
2015. márc. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!