Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Velem van a baj hogy nincs...

Velem van a baj hogy nincs emiatt bűntudatom?

Figyelt kérdés
Ma volt a mamám 80. születésnapja, én pedig diétázom, 10kg-t kell fogynom. 3 hete diétázom, eddig egyszer sem szegtem meg, le is ment 2,5kg, viszont ma megszegtem. A mamim már nem fiatal, nem tudom hány születésnapját éli még meg... vágták fel a tortát, én mondtam hogy köszönöm nem kérek belőle, majd a mami rámnézett olyan szomorú arccal, és mondta nekem: "drága kislányom, egyél már egy szeletet az egészségemre, a születésnapomra, nem tudni hogy jövőre lesz e még erre alkalmad"... Engem ez annyira elgondolkodtatott, hogy inkább megettem azt a szelet tortát a mamim öröméért.. valamiért nincs is emiatt bűntudatom, és örülök hogy boldoggá tudtam őt ezzel tenni. Ilyenkor nagy bűntudatomnak kellene lenni, valamiért nekem mégsincs, most velem van a baj?:D
2015. márc. 1. 23:04
 1/5 anonim válasza:
Nincs veled semmi baj :) jól tetted hogy ettél belőle, főleg hogy a nagyid biztos nagyon örült neki. Nem kell ezért bűntudatod legyen :D
2015. márc. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy szelet tortától bizony nem dől össze a világ, főleg ha ezzel valakinek még örömet is okozol. Egészségedre! :)
2015. márc. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Simán belefér ez a tortaszelet egy diétába, főleg egy ilyen alkalommal!Szerintem jól tetted, hogy megetted:) (Én is fogyózok, a 10 kilóm már megvan január óta, és hátravan még 10, de simán megeszem néha az édességet, ha megkívánom). Sok sikert!
2015. márc. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
örülök hogy más is így gondolja:D megnyugodtam hogy nincs velem baj és nem fogom fel ezt a dolgot hatalmas tragédiának mint egyesek :)
2015. márc. 1. 23:57
 5/5 Osynho ***** válasza:
Ezen ennyit gondolkodni...
2015. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!