Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék fogyni/izmosodni...

Hogyan tudnék fogyni/izmosodni kicsit?

Figyelt kérdés

Lány létemre magas vagyok 179cm. Ehhez a súlyom kb 65 kg. Lehet hogy picit sok, de szerintem ideális. Viszont a bajom az hogy mégis husisnak tűnök, mert nem vagyok izmos és kicsit elnagyolva szétfolyik a combom és a pocakom. A karom is elég puha és gyenge.



Mit és hogyan csináljak ill mit egyek? ( A húst nem nagyon szeretem szóval kizárt hogy csak azzal tudjam bevinni a napi fehérjét)


Suliba járok, szóval a kaja megoldása nehézkes és az időm is kevés, de valamit tenni szeretnék. Mit javasoltok?


2015. márc. 1. 23:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

heti 3 konditermi átmozgató súlyzós edzés és tömegnövelő étrend.

ez a hús dolog meg olyan,hogy felteszed a kérdést magadnak,hogy akarsz-e jól kinézni vagy nem.

ha a válasz igen,akkor eszed a húst és megteszed azt amit egy ilyen test fenntartása igényel.

ha a válasz nem,akkor a témát le is zártuk.

2015. márc. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Istenem,már tele vagy kifogásokkal!!!!

Így nem fog menni!

2015. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mivel nem akarok drasztikus változást.

A húsevés az egyetlen kifogásom. Azon nem fogok változtatni. De nem hiszem hogy ezen elbuknám a dolgot. Gondolom ha valamit nem szeret az ember akkor azt nem eszi meg. Főleg akkor nem ha elkerülhető hogy megegye.


A suli nem kifogás, csak pl 10kor nem fogok tudni magamnak gyümölcssalátát készíteni.... :D


Egyértelműen valami szolidra gondooltam Szóval pl: Reggeli egy szendvics

Tízórai: Banán vagy alma

Ebéd: Ami fött kaja van itthon

Vacsi: Vagy semmi vagy joghurt, szendvics


Mozgás mondjuk napi 20-30perc... (intenzív) Nem csak kocogás meg ilyesmi.

2015. márc. 2. 09:26
 4/5 Szintiszoli123 ***** válasza:
:)
2015. márc. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ilyen étrenddel nem fogsz izmot építeni,max veszteni. Nem mondom azt hogy egyél húst hússal,de meg kéne próbálnod minél több fehérjét enni. A tojás,zsírszegény túró is jó fehérjeforrás.

Én is diák vagyok,kevés szabadidővel de mégis meg tzdom oldani a sportot és a kaját is. Én még előző este,műanyag dobozba összecsomagolom a kaját,vagy kb fél órával korábban felkelek reggel.

Szóval hajrá! :)

2015. márc. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!