Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így is sikeres a zsírégetés?

Így is sikeres a zsírégetés?

Figyelt kérdés
A téli időkben sajnos nem tudok kimenni kocogni.És ha a szobába egyhelybe futok naponta 40-50 percet , így is ugyanolyan hatásos mintha egy bizonyos távot kocognák?És esetleg még valami hasznos tanács a zsírégetésre?:)
2010. febr. 14. 11:10
 1/8 anonim válasza:
96%
vannak zsírégető dvd-k, pl: Sinkó Andrea aero-kick box
2010. febr. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
ugrálj,nyomj fekvőt szobabiciklizz ugrálókötelezz stb.
2010. febr. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ugráló kötéllel úgy, hogy minden másnap kb 20 percet, 30at csináltam, 2 héten keresztül

fogytam 4-5 kilót. ez másnak is biztos beválhat.

am meg szerintem az egyhelybefutás nem teljesen olyan mintha kinnt futnál

2010. febr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.És ki fogom próbállni!:)Hát igen szerintem se hatékony,de azért kiváncsi voltam rá.
2010. febr. 14. 12:02
 5/8 anonim válasza:

Persze hogy valamilyen szinten lesz hatása,mivel aerob mozgást végzel!Javasolnám a szobában minden nélkük könnyen elvégezhető gyakorlatokra - a hasprést,felülést,lábemelést is. Viszont szerintem fölösleges az az 1x 50 perc, inkább napi 2x 25 percet javasolnám.


Remélem tudtam segíteni

2010. febr. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

hat nekem van szobabicajom, es a neten olvastam...ha heti 3x JARSZ rajta, az jo...azaz

30 perc seta 7km...

de ha 30 perc seta, de minden ot percnel sprintet beleteszel 10 masp. akkor az 10km, es azzal tripla anyit fogyasztol, mint a setaval csak azzal 300kaloriat fogyasztol, a sprintelessel pedig 1150 et is akar, attol fugg, hogy lelegzel, vagy hogy tartod magad.

2010. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisz85 ***** válasza:

Akkor inkább vegyél futópadot, vagy szobabringát, annak is több értelme van.


Egyébként télen is le tudsz menni, cipő és ruházat kell hozzá, semmi más. Szerintem a nem tudsz, az inkább nem akarsz, ami nem gond, sokan utálnak a hidegben futni, szerintem meg pont akkor jó mert télen nem leszel beteg miatta. Én speciel mindig tök taknyos voltam télen, amióta átedzem a telet futással minden áldott nap, azóta nem voltam még náthás sem, pedig tápos egy immunrendszerem van.

2010. febr. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
legalább a lépcsőn fuss fel le, egy helyben nehogy már elég terhelés érje a szervezeted
2010. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!