Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez túl kevés? Túl sok?

Ez túl kevés? Túl sok?

Figyelt kérdés

reggel: 1 kifli, kb 100g trappista, 2 körte

tízórai: 1 körte

ebéd: tészta szószal, egy képviselő fánk

uzsi: 2 alma

vacsi: 2 kifli vajjal, mézzel, 2 banán


2010. febr. 14. 13:43
 1/7 anonim válasza:
Szerintem ez jó így :) Se nem sok, se nem kevés.
2010. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok, de iszonyú egészségtelen, és fogyni nem fogsz.

Csupa szénhidrát, rost semmi, vitamin is csak alig.

2010. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Ugye nem mindennap? :O
2010. febr. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
az anyám szerint anorexiás vagyok.
2010. febr. 14. 15:11
 5/7 anonim ***** válasza:
ez kb 2000 kcal volt.
2010. febr. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ha nem hányod ki utána, ilyen étrend mellett nem lehetsz anorexiás szerintem. :)
2010. febr. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

22.23 a bulemiasok hannyassak magukat. Az anorexiasok pedig egyszeruen csak megvonjak maguktol az etelt.

Szerintem nem sok de .....nem is a legjobb modszer a fogyashoz....sztm....nem tudok neked mit ajanlani mert ne is keresem a modszert a fogyashoz ....de en leattam 7 kg-t Ugy hogy a Cindy Crawford Cd-re tornaztam, ami 1.30 perces az utolso honapban csokkentettem 1 orara reggeliztem 2 szendvicset , ebedeltem amit foztek tisztessegesen ..... ebed utan egybol tornaztam.....utana ha ehes voltam akkor ettem egy danont csumolcsot puffasztott rizst ami otthon volt de csak ilyeneket ...oh es az edesseget orokre szamuztem....nem kell ha edeset kivanok turorudi danon....ilyenek...nem jo az edesseg csak a fogat roncsolja es hizol tole ...nem erdemes enni....hidd el

2010. febr. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!