Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem sikerül lefogynom?...

Miért nem sikerül lefogynom? Furcsa dolok.

Figyelt kérdés

160 cm 68 kg vagyok. Réggen nagyon vékony voltam nagyon sokat ettem hátha hizok...évek alatt sikerűlt felküzdeni magam 55-kgra. Itt meg is àlltam jol éreztem magam ehettem amit szerettem. Szültem 2 gyereket rajtam maradt szinte minden. A hasamon és a csípőmön.

Így vagyok már 3 éve...eszek mindent amit megkivánok...a mérleg +-2 kgot szokott mutatni (68 a max.)

Na de...eszek nem hizok stagnálok....ami nem baj de nem az a cél higy igy maradjak. 3 hete életmódot váltottam. De semmmi. Egy kg-ot sem fogytam. Nem eszek csak minimális szénhidràtot...mindent zöldséggel eszek. Semmi plusz. Volt màr valaki igy? Miért van ez?



2015. márc. 4. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:

-azért nem fogysz ,mert egyensúlyban van az általad bevitt kalória, a leadottal ,megkap tőled a szervezeted minden táplálékot,nem nyúl a tartalékaihoz,háj ,zsír,toka,stb

-így se hízás-se fogyás,

-ahhoz ,hogy menjenek le a kilók,ahhoz a mostaninál kevesebbet kell enni ,

(szoktak visszaüvölteni : ennél kevesebbet egyek ? igen,)

2015. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
több kalóriát kellene elégetned, mint amennyit beviszel. fuss, sportolj, tornázz otthon, bármit..
2015. márc. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!