Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Honnan a francból szedjek...

Honnan a francból szedjek energiát a fogyókúra elkezdéséhez, és hogy kezdjem, hogy sikerrel zárjam az első 2 hetet?

Figyelt kérdés
Fogalmam nincs, hogyan kéne fogyókúráznom. Szerintem a táplálkozásommal semmi baj nincs, nem eszem sokat, és amit eszek, az minőségi. A baj ezelőtt volt, mivel a párom csak a gyorskaját szereti és a tésztaféléket. Én nagyon sokmindent szeretek, és nem vetettem meg ezeket sem, és így 1 év alatt elég sok túlsúlyt felszedtem. majdnem 15! kilót. ezt szeretném mindenképp leadni. a párom kedvenceiről már lemondtam, ha elmegyünk valahová, és ő megéhezik, én akkor sem eszem semmit, majd inkább itthon a normális kaját. Elég sok időm van mostanság, így mozogni is tudnék eleget. A kérdés az, hogy mivel motiváljam magam, mikor egyek és hányszor, és mennyit és mit kéne mozognom, hogy az első heteket sikerrel zárjam, hogy erőt merítsek a folytatáshoz? Köszönöm a segítséget :) 21/l
2015. márc. 9. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:
-én úgy kezdtem,hogy vettem egy digitális mérleget 3 ezerért,és minden nap mértem magam,és mikor láttam,hogy 10 dekánként fogy a súlyom ,ez nagy sikerélményt adott a további lefogyáshoz,
2015. márc. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Und3rdog válasza:

Nem a mérleg fog motiválni hanem a tükör.Ha nem tetszik a látvány amikor belenézel az már motiválhat hogy elkezdj mozogni,sportolni.

Anno én a párom beszólásai miatt kezdtem el és 3hónap alatt adtam le 16 kilót a Fegyencedzés segítségével.Én heti 5x-ször csináltam az alapgyakorlatokat plusz kerültem a csoki,cukrosüdítő,péksütemény triót.Helyette rizs,sovány húsok,teljes kiőrlésű cuccora váltottam.Plusz napi szinten 4-5 liter sima víz is lement.

2015. márc. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!