Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nektek melyik fogyókúrás...

Nektek melyik fogyókúrás módszer vált be leginkább?

Figyelt kérdés
elsősorban azokra vagyok kíváncsi, akik hasból fogytak, de persze mást is írhattok
2015. márc. 11. 16:47
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ez engem is érdekelne
2015. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A szénhidrátok, cukor kerülése és mellette a rendszeres mozgás. Nem 100%ig kerültem a szénhidrátot, néha ettem egy kis durum tésztát vagy főzeléket, amiben volt habarás, de kenyereket péksütiket egyáltalán nem. Cukrot semmiben nem, csak amennyit gyümölccsel vittem be. A kávémat egy édesítővel ittam, teákat ízesítés nélkül, azon kívül pedig rengeteg vizet ittam. Mozgásnak heti 3 napot kondiba jártam, ott bemelegítésnek futógépen futottam 10 percet, utána pedig súlyzós edzéseket végeztem. Egy ideje viszont már csak futok és jógázom, mert sajnos a könyököm nem bírja a súlyt. A hasam mindenesetre így sem ment vissza. Meg vagyok elégedve a testemmel. 164 cm vagyok és 52 kg. 60-ról indultam.
2015. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
-én ugyanazt eszem mint eddig is ,csak sokkal-sokkal kevesebbet,így heti fél kiló lemegy rólam,
2015. márc. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Zabkorpa bevezetese es szenhidrat csokkentese. Eddig ez a legjobb nekem.
2015. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"elsősorban azokra vagyok kíváncsi, akik hasból fogytak"


Ez a genetikától függ, semmilyen befolyással nem lehetsz rá.

2015. márc. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a botanical slimming segített, 2 hónap alatt 8,7 kg-ot fogytam le vele..
2015. márc. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én az első hónap után vettem észre hogy sokkal laposabb lett a hasam, és már nem esett nehezemre begombolni a nacikat:) (botanical slimminget szedem.)
2015. márc. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
MENNYIBE KERÜL?
2015. ápr. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!