Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A ZÖLD TEA használata a...

A ZÖLD TEA használata a leghatékonyabb fogyókurás módszer. Igaz ez?

Figyelt kérdés
Nagyon sokan azt mondják,hogy sikeresen lefogytak ezzel a módszerrel. Kérlek segitsetek,érdemes e ezzel foglalkozni,amugy sportolok is de a hormonzavaraim miatt sajnos elég nehéz a lefogyás. Hol lehet ezeket megvásárolni??
2014. jún. 26. 13:06
 1/2 anonim válasza:
a zöldte segíti az anyagcserédet de csak tényleg sport mellett. én a tesvlcóban vettem minden élelmiszerboltban lehet kapni szinte de bioboltokba is benézhetsz. ha nem találsz citromos vizet ihatsz de cukor nélkül amúgy ha rá guglizol megtalálod
2014. jún. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, sajnos ha segít is, hatékonynak nem nevezném a zöld teát. Hormonzavar ügyben sajnos fogalmam sincs mi a helyes megoldás, de a legfontosabb, hogy a táplálkozásod legyen rendben. Bízzunk benne, hogy ha rendberakod a táplálkozást, akkor a hormonok is rendeződnek kicsit. Zöld teát egyébként az áruházakban is kapsz, de talán jobb eséllyel találsz minőségit egy herbáriában, vagy egyéb gyógynövényboltban.

Ami még javasolni tudok, hogy használd az internetet, főleg ha tudsz esetleg angolul, és keresd a hozzád hasonló betegséggel rendelkező emberek tapasztalatait. Lehet, hogy valaki már megtalálta a megoldást. Sajnos azt látom, hogy az orvosok csak a gyógyszerek felírásához értenek, fogalmuk sincs róla, hogy mi okozza azokat, és nem is törődnek vele. Felcsapják a könyvet, kiolvassák melyik termék kell, és felírják. Közben meg lehet, hogy az ok megszüntethető lenne, csak éppen azt senki nem keresi.

Röviden az én példám: foltos hajhullás, 15 éve. Candida diéta segített, de amint abbahagytam, visszaestem. Az orvosok tehetetlenek voltak, a kezelések eredménytelenek voltak, vagy abbahagyás után azonnal visszaestem, mindez komoly mellékhatások mellett. Az okok keresése kimerült pár gyulladásos góckeresés vizsgálatban. Volt egy jó orvos, illetve egy természetgyógyász, akik a candidát tették felelőssé. Úgy tűnik, működött, de feladtam miután visszaestem. Most már azt olvastam, hogy a candidát már visszavezetik a glutén által kiváltott bélkárosodásra, tehát vissza is értünk oda, hogy az egészet rossz táplálkozás okozta, bár a candidaért is főképp az a felelős, illetve a gyerekorvosom antibiotikum mániája. Most újra van erőm diétázni, de most már sportolok is mellette, és szép lassan gyógyulok, mellette pedig fogytam 20 kg-ot is.

2014. jún. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!