Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha elkezdek edzeni formásabb...

Ha elkezdek edzeni formásabb lesz az arcom is?

Figyelt kérdés

Alapból nem vagyok dagadt se pufi, csak egy kicsit olyan gömbölydedebb. Viszont az arcom nagyon pufi...

És a kérdésem, hogyha elkezdek edzeni hogy szálkásabb legyek kicsit javul az arcom?

Lány vagyok



2015. márc. 12. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:

ha arcra edzel:)


Amúgy ha fogysz, az látszani fog az arcodon.

2015. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha edzel elobb fog jelentkezni az arcodon a fogyas mint a hasadon :)
2015. márc. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Utolsóval egyet értek:)
2015. márc. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az edzés az izmost dolgoztatja meg, a táplálkozás megváltoztatása fogyasztja az embert!
2015. márc. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az arcod formásabb nem lesz az biztos. Soványabb, beesettebb, vékonyabb, hosszabb lehet, de formás biztos, hogy nem. Nekem pl. 64 kilósan szép kerek arcom volt. Most viszont hosszúkás, vékony, arcom van. A testem oké, de az arcom teljesen elváltozott...
2015. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

" ha edzel elobb fog jelentkezni az arcodon a fogyas mint a hasadon :)"


Hülyeség amit mondasz, teljesen genetikafüggő, mikor hol látszik meg. Lehet, hogy neked úgy volt, de másnak meg például teljesen más.

Nekem is úgy van például (férfi vagyok), hogy az arcomról nagyon hamar eltűnik az "állkapocs láthatósága", ha zsírt szedek fel, a hasamon viszont annyira nem látszik.


Kérdező, az edzéstől önmagában még nem leszel szálkásabb, zsírt csak szálkásító étrenddel tudsz leadni.

2015. márc. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nevess sokat :DDD

Megizmosodik az arcod

2015. márc. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!