Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne egészségesebben...

Hogyan lehetne egészségesebben folytatnom a fogyókúrámat?

Figyelt kérdés
170 cm vagyok, ezen a héten alig ettem valamit, 80 kg-ról indultam és most 77 kg vagyok, tudom h a koplalás nem egészséges, ezért szeretnék tanácsokat kérni, h hogyan folytassam tovább, ha karcsú(bb) akarok lenni, a válaszokat előre is köszönöm!

2015. márc. 14. 16:48
 1/2 A kérdező kommentje:
és ha ez számít, akkor 20 éves vagyok
2015. márc. 14. 16:58
 2/2 anonim válasza:

Szia,

egy biztos, a koplalást fejezd be. ha van időd járj el spotolni, egyél csirkét, pulykát ilyen sovány húsokat, salátákat, zöldséget/gyümölcsöt, sok sok folyadékot (lehetőleg vizet), tojást, reggelire például zabpehely egy joghurttal kis gyümölccsel mézzel elkeverve nagyon finom ráadásul laktató. Ilyesmiket egyél. én is hasonlókat eszem, csak szedek még mellette étvágycsökkentőt (meizitang), mert sajnos rajtam nagyon sok a felesleg. de neked sok sikert!:)

2015. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!