Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SOS! GYORSAN LE AKAROK FOGYNI,...

SOS! GYORSAN LE AKAROK FOGYNI, IT CSINÁLJAK?

Figyelt kérdés
Tudom hogy még fejlődnie kell a testemnek, de ez nem érdekel. sokan csúfolnak suliban azzal, hogy hájas, hájpacni, dagadék, mivel 150 cm magas, és 56 kg vagyok, és szeretnék hamar változtatni, minimum 10 kg-t fogyni. Mit tegyek?

2015. márc. 15. 12:32
 1/7 anonim válasza:
Mennyit szoktál mozogni?
2015. márc. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Diéta,futás és sok,sok sport. Az èdességet és a cukros italokat hagyd el.
2015. márc. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Este a lehető legkevesebbet egyél a köretekből, hogy ne vigyél be sok szénhidrátot a szervezetedbe.

Gyorsan nem fog menni, arról ne is álmodj!

Hosszú és kitartó munkával azonban megvalósítható az elképzelésed!


Édességek, gyorséttermi kaják, üdítők, energia italok elhagyása.

Diétázz, mozogj rendszeresen (neten vannak fent tornavideók és tornagyakorlatok, keress rá és tornázz velük együtt)!

Egyél egészségesen! Igyál napi kb 2 liter folyadékot, ami inkább vizet takar, nem valami cukros löttyöt, vagy energia italt.


Sok sikert! :)

2015. márc. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Én egyszer 10 kg-t fogytam egy hónap alatt úgy, hogy csak tejbegrízt ettem reggelire, ebédre és vacsorára is egy hónapon át. Én nem akartam fogyni mert már eleve sovány voltam, 55kg, nyelvpiercinget rakattam be a nyelvembe és nem tudtam mást enni a tejbegrízen kívül. Lefogytam 45 kg-ra, és nem is tudok visszahízni azóta egy grammot se. Ez 8 éve így van.
2015. márc. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves 4-es kommentelő!


De, amit ide te most leírtál, az egészségtelen és helytelen fogyás szempontjából! Ilyet buta ötletet, hogy adhatsz a másiknak! Azért, mert te nyelvpiercing miatt nem tudtál enni rendesen, és azóta se tudsz hízni, az még nem azt jelenti, hogy akkor a sajátodat "tanácsold" a másiknak!

Nagyon felelőtlen vagy, ugye tudod!!!!


Kedves Kérdező! A 4-es komentelő által leírtakat felejtsd el, mert nem ez a helyes módszer!

Attól, hogy valaki 1 hónapig rendszertelenül eszik, lefogy valamennyit, de azt ugyanolyan gyorsan vissza is hízza, amint elkezd újra normálisan táplálkozni.

2015. márc. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek, remélem sikerülni fog a jótanácsotok!
2015. márc. 16. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerult azota fogyni valamennyit? :)
2015. ápr. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!