Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás?

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 58 kg voltam, lefogytam 46 kgra 4 hónap alatt, de mióta ennyi a súlyom kb hetente egyszer annyira túleszem magam, hogy rosszul leszek. Embertelen mennyiségű szénhidrátot veszek magamhoz akkor, pedig nem vonom meg magamtól teljesen. Ez lehet egy védekezés a súlyveszteség ellen? Így akar kompenzálni a szervezetem? Nagyon bűntudatom van utána, úgyérzem magam akkor, mintha máris híztam volna 3 kg-t minimum...:D 20/L

2015. márc. 15. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
a vércukor ingadozás miatt. próbálj meg leszokni a cukros és magas szénhidráttartalmú ételekről. ha éhes vagy, egyél mást.
2015. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen a vércukor ingadozás miatt.

ha több zsírt ennél,akkor megelőzhető lenne a falásroham és a mellet,hogy jól hasznosuló tápanyag,nem emeli az inzulint,mint a ch.

2015. márc. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :))
2015. márc. 16. 00:41
 4/7 anonim ***** válasza:

Havi 3kg elég gyors ütem volt, főleg hogy valójában nem lehetett túl nagy túlsúlyod. Túlterhelted a szervezeted.


Milyen módszerrel fogytál? Hány centi vagy?

2015. márc. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
167 cm vagyok, kevesebbet ettem, és mellőztem az édességeket, tésztaféléket :) az elején gyorsan beindult a fogyás, 50 kgnál lett nehezebb, mellette görkoriztam, lépcsőztem, súllyal edzettem :) de pl most is teleettem magam, egyszerűen nagyon kívánom a szénhidrátot
2015. márc. 16. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt a hiba, 167cm-hez a 46kg túl kevés, fogyni is túl gyorsan fogytál. A szervezeted teljesen kikészült.
2015. márc. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Azóta túl vagyok egy betegségen, amit az okozott, hogy nagyon sokat ettem egyszerre...megoldás lehet, ha kicsit híznék sport mellett?
2015. márc. 19. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!