Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye a fogyas legfokepp a...

Ugye a fogyas legfokepp a taplalkozasnak koszonheto. De ha eszek szenhidratot cukros eteleket de mellete sportolok es ezekbol az egeszsegtelen etelekbol is keveset eszem attol meg fogyhatok? Es ha nem ajanlajatok akkor miert nem?

Figyelt kérdés
nem szeretnem ha anyukam rajonne h fogyizok.mert ha nem eszem azt amit foz mar rogton azt hiszi es nem szeretne ha em is anorexias/bulemias lennek meg par baratnom es a noverem:/
2015. márc. 16. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Én fogytam már le fél év alatt 15 kilót úgy, hogy zabáltam mindenfélét ész nélkül, csak épp bringáztam mellette úgy heti 300 kilométert, benne 4-5 alkalommal menet föl a Hármashatár-hegyre.


Ha mindennap félmaratont futsz, a megfelelő fehérjebevitel mellett akár Nutellán is élhetsz.

2015. márc. 16. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

gondoltam h sikerulhet csak mar a masik kerdesemhez is irtak h ha nem etkezem rendesen nem fogok fogyni vagy sok ido utan stb.

koszonom.es gratulalok:)

2015. márc. 16. 19:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy az általános tényekkel ellentétben a fogyás teljesen emberfüggő. Van, aki zabálás mellett is képes fogyni, van, aki nulla mozgással is képes fogyni, és van, akinek csak a legkeményebb diétával és heti 10 kőkemény edzéssel sikerül. Próbáld meg így, és ha nem megy, akkor beszélj anyukáddal, hogy főzzön kicsit diétásabban neked. De én is remélem, hogy nem 50 kilóból akarsz lefogyni. :D
2015. márc. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

dehogy vagyok 50kg

45 vagyok.de flgyni szeretnek picit.

es igen most jonnek a te hulye vagy hova akarsz fpgyni tipusu kommentek.koszi nem kellenek :*

2015. márc. 18. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!