Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vajon miért történhetett ez?...

Vajon miért történhetett ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Kérem csak türelmes emberek olvassák el :D Szóval nagyon-nagyon kicsit akartam fogyni, 2 kilót sikerült. 3 hét alatt leadta,. De aztán úgy voltam vele, hogy így is szép vagyok, nem fogom számolgatni, hogy mit eszek. Valamiért a hét úgy sikerült, hogy nem volt olyan nap ahol nem ettem volna tele magam cukros, vagy valami sós finomsággal. Ráálltam kíváncsiságból a mérlegre, hogy vajon mennyit híztam tegnap. Leesett az állam, ugyanis a "zabálós, egészségtelen hét" alatt ismét 2 kilót fogytam. Mitől lehet ez? (A mérések pontosak és mindegyiket meztelenül, reggel mértem)

15/L


2010. febr. 16. 14:53
 1/3 anonim válasza:
Én csak akkor tudok fogyni, ha szó szerint zabálok. De tényleg... :)Valahogy ettől turbosítódik fel az anyagcserém.
2010. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk én megiszok 2,5 szénsavmentes ásványvizet naponta... Lehet azért, de mondjuk azt már hónapok óta csináltam és nem fogytam tőle, de jobb lett a közérzetem. Mondjuk mellé kólát is rendesen vedeltem.
2010. febr. 16. 14:59
 3/3 anonim ***** válasza:
MIvel még csak 15 éves vagy, javában dúlnak benned a hormonok. Amit leírtál, a te korodban teljesen normális. Én annak idején 14 évesen kint voltam Amerikában 3 hónapig, na ott aztán tényleg minden az evés körül forog, ráadásul akkor még egy csomó dolgot itt nálunk nem is lehetett kapni, szóval ettem, ettem és ettem. Mikor hazajöttem, kíváncsiságból megmértem magam és 5 kg-val voltam kevesebb mint előtte. Tinikorban ez simán elképzelhető, meg az ellenkezője is.
2010. febr. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!