Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha étvágycsökkentőt szedek,...

Manócska1 kérdése:

Ha étvágycsökkentőt szedek, könnyebb lesz lefogyni? Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
étvágycsökkentő, könnyebb,fogyás,milyen

2015. márc. 19. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Én úgy tapasztaltam, hogy nem könnyebb. Miután a hízásnak sem az étvágyhoz van köze, hanem a rossz minőségű, megbetegítő ételekhez, illetve kisebb mértékben a mozgásszegény életmódhoz így az étvágy az másodlagos. Étvágyat csökkenteni akkor érdemes, ha így minimalizálható az evés, na de ez meg éhhalálhoz vezet, sovány de löttyedt testhez. Szóval megfontolandó, én úgy értelmeztem magamban, hogy a fogyni vágyó nők egészséges - karcsú testet szeretnének (és ez eddig még egészséges igény is) ehhez sajnos befektetett munkára van szükség, egyelőre megfontolt, megfelelő minőségű étrendre (kinek hogy tolerálja a teste a mérgeket, aki hízásra hajlamosabb annak eleve rosszul) és izomterhelésre (edzés).
2015. márc. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%

Aki kövér(ebb), az nem azért mert éhség miatt eszik, hanem mert rákíván a kajákra. Azaz akkor is eszik, ha nem éhes, mert unatkozik, meglát valamit, amit szeret, nem tudja visszafogni a zabálást. De ezt akkor is teszi, ha pukkadásig van kajával - szóval értelme nincs.


Ami segít a fogyásban, ha olyasmiket eszik, amiben kevesebb a kalória, és emellett sokat sportol

2015. márc. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 angelside ***** válasza:
Az éhség és az étvágy nem véletlenül alakult ki az evolúció során. Ha a szervezeted valamilyen makró-, vagy mikrótápanyagból hiányt szenved, éhséget jelez. Szerintem első körben próbálj meg teljes-körűen étkezni. Egyébként a fogyásnak is alapfeltétele a teljes-körű, és megfelelő kalóriát tartalmazó táplálkozás.
2015. márc. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%

Erre mondják azt is, hogy a fejlett világban az emberek egy része minőségi éhezésben szenved. A mennyiség megvan, sőt még sok is, de gabonákkal nem lehet minőségileg kielégítő táplálkozást összerakni hosszú távon.


Főleg nem, ha eközben például a glutén függőséget okoz és hormonzavart is egyszerre, így az érzékenyebbeknek tényleg pokollá tud válni a testsúly kérdés (személy szerint nekem a súly nem, csak az egészség kérdés)

2015. márc. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem étvágycsökkentőket kell szedni hanem norálisan kelkl étkezni.

És sose a kilkók számítanak

[link]


[link]

2015. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. márc. 19. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!