Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok? Lent az...

Miért nem fogyok? Lent az étrendem.

Figyelt kérdés

Sok folyadékot iszok. Reggel egy tejes kávét 2 cukorral. Tízórarai is ugyanaz. Emellett 2 liter rostos üdítőt. Olyan Cappyt. És 5ször eszek, mert úgy egészséges.

Reggeli: Nesquick müzli házi tejjel

Tízórai: Kakaós csiga

Ebéd: Amit anyu főz

Uzsonna: Túrórudi, gyümölcsjoghurt

Este: Szendvics

Már nagyon kétségbe vagyok esve mit tehetnék? 13l 164/83


2015. márc. 21. 16:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szarul kajálsz, tiszta cukor az egész. A Cappy egész jól cukrozott, mutatóban van benne némi gyümölcs is. Kakaós csiga...


Ugye ez csak kamu?

2015. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%

Szia!


A saját véleményem szerint (tehát biztos lesz aki másképp látja)


A fogyásodat akadályozhatja a tejfogyasztásod (növekedési hormonok, borjú hízásához szükséges növekedési faktorok)


Akadályozhatja a cukorfogyasztás (a kávédban) a gyümölcsléből is nagy mennyiségű cukrot veszel magadhoz (magas inzulinszint -> anabolikus hormon, zsírraktározás)


5 étkezés gyakori vércukorszint emelkedést okoz, így alig van idő amikor a tested a saját zsírodat használná fel, 3-4 óránként eszel, csak éjszaka van olyan időszak amikor nem töltesz folyton újra. A zsírégetésnek is megvan a hormonális szabályozása, ha folyton tápanyagot juttatsz a szervezetedbe, főleg szénhidrátot meg tejet akkor pont ellentétes folyamatot stimulálsz mint a fogyás.


Müzli - tömény szénhidrát (gabona, cukor)

kakaós csiga - gabona, cukor

ebéd - általában gabonát eszik az ember, mert ez már csak egy szokás :D


Uzsonnád: tejtermék (anabolikus hormon), cukor


Szendvics - gabona


---

Ezzel szemben fogyáskor szoktunk ajánlani zöldség és húsevést, max. 1 alma mennyiségnyi gyümölcsöt :)

Látszik a különbség, nincs liszt, cukor meg tej(termék) egy normális étrendben, persze vannak akik ajánlanak ilyeneket is, én nem.

2015. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamu. Ez max hízókúra, méghozzá nem is a lightos verzió.
2015. márc. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ezt nem gondoltad komolyan...
2015. márc. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a kedvedért kiszámoltam és ez kb 2300 kalória úgy, hogy anyukád főztje benne sincs, de úgy sejtem az se 1-200 kalóriás diétás ebéd.

Ilyen étrenddel havi 2-3 kg hízással simán lehet számolni.

2015. márc. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Minek iszik egy 13 éves napi 2 kávét? Amúgy meg lehet tartani a megszokott dolgaidat, csak egészségesre cserélni. Ihatsz gyümölcslevet a délelőtti órákban, de ne Cappyt meg ilyesmit, hanem olyat ami nem tartalmaz hozzáadott cukrot (legjobb ha te magad facsarod és szűröd le.) A kávét idd cukor nélkül. Vagy egyáltalán ne igyál. Reggelire mehet zabpehely nesquik helyett és tej helyett mehet natúr joghurtba. Ebéd vacsi legyen hús (nem kirántva) ez lehet csirkemell, bélszín, nyúl (legsoványabb hús), hal. Ehhez ebédre mehet rizs, vacsira már csak zöldség. Hanyagold a szendvicset- max reggelire egyél egy szelet teljes kiörlésűt. Édességek, péksütik, sütik tiltólistásak. Ami még jól jön az a tojás, mozzarella, cottage sajt, túró. Szénsavmentes vizet vagy csapvizet igyál. Reggel kávé helyett igyál zöld teát, persze cukor nélkül. Bár az az érzésem te nem is akarsz lefogyni, meg elég kamugyanús a kérdés...
2015. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Lehet olyan kérdésem, hogy miért jobb (akár fogyás szempontjából) a frissen facsart gyümölcslé mint a cappy?


Persze nekem aztán mindegy ki mit hisz, de ha én facsarok narancsot, az is fel fogja dobni a vércukorszintemet ha bolti gyümölcslé, azzal sem lesz másképp. Ha én facsarom akkor vitamindúsabb, ezt aláírom. De akkor is cukorbomba lesz.


Meg másik kérdés, ahol megint lehet felőlem bárkinek bármi a vallása, de mégis ha nem jó a tej a müzlihez, akkor a joghurt miért jó a zabpehelyhez reggelire? Nincs is különbség a tej és a joghurt között, ugyan úgy hatnak a fehérjéi, az a minimális különbség a tejcukortartalomban valaki szerint számottevő?


Étrend témában amúgy mindig tudok csodálkozni, de ezt nem leszólás miatt akartam írni!

2015. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem ha elhagynád a 2 liter rostosüdítőt, akkor nem lenne sok kalória... Kb. 1500 anyud főztje nélkül. Azzal kb. 2000 kcal, és amellett lejön a napi mozgás, szóval teljesen átlagos. Nemértem milyen hízókúráról beszéltek, egy átlagos tini ennél többet eszik és szarabbat. A 2 liter rostosban viszont iszonyat sok kalória van, igyál helyette vizet.
2015. márc. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Reggeli: kàvé édesítővel

Tízórai: 1-2 teljes kiörlésű kifli/zsemle, sonkával, meg ubival mondjuk

Ebéd: amit anyud főz,oké, hacsak nem pacal vagy egyéb zsíros pörkölt,és nem tészta. Üss össze egy salit.

Uzsonna: 2 főtt tojás, zöldség, vgy rizs,csirkemell, saláta

Vacsora: zsírszegény túró és itt eheted mellé a light joghurtot.


Majd ettől fogysz.

A mostani kifejezetett rossz,egészségtelen, ch-val teli étrend. Ne is csodálkozz, ha meghíztál,ha otthon ezekkel tömnek,már bocsi.

És heti 3-4x kocogj.

Majd ezután csodálkozz,ha nem fogysz :)

2015. márc. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Azért jobb a frissen facsart gyümölcs, mert abban nincs hozzáadott cukor...és ha észrevetted volna írtam hogy délelőtt igya. Ilyenkor a fruktóz energiává alakul mert üres a máj glikogénraktára. Ha ez teli van (délután, este) akkor a fruktóz zsírrá alakul.


A joghurt a tejcukoron kìvül amit említettél azért jobb mint a tej mert könnyebben emészthető a joghurt kultúrának köszönhetően.

2015. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!