Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Az édesítő tényleg tönkreteszi...

Az édesítő tényleg tönkreteszi az idegeket?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha biztosan tudnánk, akkor ugye nem lehetnének forgalomban... Nem tudjuk, jót biztosan nem tesz... én is olvastam, ki is iktattam az étrendemből az aspartamot.
2010. febr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nekem Süssina édesítőm van, nincs ráírva, hogy van benne aspartam. Gondolom rá lenne írva, ha van benne, vagy van valami másik neve?
2010. febr. 16. 21:25
 3/10 A kérdező kommentje:

Mert ez azér elég durva:

[link]


De ezek a mellékhatások más édesítőnél is jelentkezhetnek, ha érzékenyebb vagy? Mert nekem ezek majdnem mind vannak amiket sorol...

2010. febr. 16. 21:28
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, én nem tudom, de minden aszpartámot tartalmazó cuccra rá van írva, hogy napi x mennyiséget szabad belőle fogyasztani, különben mindenféle tünetei lesznek az embernek (először csak hasmenés, hasfájás, fejfájás). Na, ezek után úgy döntöttem, hogy inkább nem eszek ilyesmit.

Érdekes, hogy még a rágóban is az van... :/

2010. febr. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
az enyémből max 23at szabad egy nap. Rágóban is?? úúú komolyan megnézem mikben van, mert már egy ideje nagyon rosszul vagyok.
2010. febr. 17. 02:20
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem az aspartam a hajamat tette tönkre. 1 nap alatt olyan zsíros lett, mintha bekentem volna. Évekig tartott, míg helyrejött.
2010. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát hogy nekem semmi bajom nincs, pedig 15 éve mindent édesítővel eszek-iszok... anyum cukorbeteg így én is átálltam az édesítőre. Nekem sem a fejem nem fáj, se a hasam nem megy. Bár én nem olvasom el a mellékhatásait sem. Szerintem hülyeség, lévén, hogy akkor nagyon sok olyan cukorbeteg lenne, aki rosszul van, hiszen ők nem igazán ehetnek mást, és pl: a Süssine elérhető áron is van.
2010. febr. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Aspartam tartalmú édesítőszert tilos enni!!!!

A szervezetben lebomolva formaldehid és hangyasavvá alakul, közöttük a formaldehid rákkeltő és méreg!!!!


Helyette ciklamát, szacharin , fruktóz, glükóz (gyümölcscukor), nádcukor, méz. Mértékkel.

2010. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Csodás, megtudtam, hogy az airwaves rágóban és cukorkában is aszpartam van! Már megettem belőle egy halmot...
2010. febr. 23. 19:21
 10/10 anonim ***** válasza:
jaj hagyd már magad, nem fogsz belehalni
2010. jún. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!