Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csinálta már valaki a Norbi...

Csinálta már valaki a Norbi Update módszert?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek róla? Valóban le lehet vele fogyni? Esetleg ha van valakinek tapasztalata, szívesen veszem az infókat, mert én is most kezdenék bele. Elkezdtem az életmódváltást, de olyan jól sikerült, hogy majdnem elájultam. A nagy mondás szerint, hogy kevés cukor és kevés szénhidrát, majdnem elájultam, teljesen legyengültem. Persze ez nem csak az miatt, hogy nem vittem túlzásba ezeket, hanem mert este 5 után semmit sem ettem. És persze napi 1-1,5 órát tornáztam. Ez teljesen elvette az erőm, egyfolytában szédülök. Már csak ebben az update módszerben reménykedem. Köszi a segítséget!
2010. febr. 16. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Ne módszerekben reménykedj, hanem tanulj meg táplálkozni!!!! Amit lehetett azt rosszul csináltad... lehet enni este is, kell enni szénhidrátot, és nem kell napi 1,5 órát tornázni rögtön!


Itt vannak az alapok, ha a magad ura akarsz lenni, akkor olvasd el... folytatódik is a lap alján ott van, hogy "tovább" a lap közepétől kezdődik a helyes étkezés, hogy mi micsoda, mi mire jó, mi hogyan működik stb.


Ha nem akarsz tudni semmit, mert lusta vagy, és mindent elhiszel amit majd a többi tudatlan ember meggyőződésből mondd, akkor ne olvasd el.

2010. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja igen... a link :D [link]
2010. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
48%
az előző agresszív hozzászólóval ellentétben én azt mondom, hogy ami veled történt,normális. a szénhidrátmegvonás ezekkel a tünetekkel jár. én nagyon sokat fogytam, mikor cukor és tésztamentesen étkeztem, az elején szédelegtem, de aztán ez megszűnt... teljesen megszűnt. és 15 kg lement. hajrá!
2010. febr. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
76%
22.07 Erre mondtam, hogy nem kell megtanulni táplálkozni, csináljátok csak, és higgyétek a víz és izomveszteségre, hogy az zsír volt... A falnak beszélek, de nem az én gondom.
2010. febr. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Ezt a cikket ajánlom:


[link]

2010. febr. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
nem tudom, hogy a falnak beszélsz-e, de a frusztrációból ítélve valószínűleg igen. előfordulhat, hogy azért, mert az ilyen hangnem jellemzően nem túl szimpatikus más emberek számára. nem mintha rád tartozna, de én megtanultam normálisan táplálkozni, és ha te ennyi információból és ilyen stílusban vonod le ennek az ellenkezőjét, akkor nem vagy alkalmas a tanácsadásra, hagyd abba.
2010. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Valószínűleg sokan csinálták már ezt a módszert, Norbi nem az eszével szedte meg magát ennyire anyagilag. Sok ember megetethető és beetethető, anyagilag meg jól jövedelmez az ilyen.
2010. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Nincs időm hosszan válaszolni, de igen, én Norbi Update-tel fogytam 23 kilót 5 hónap alatt. A súlyomat azóta is tartom, ráadásul az edzéseitől látványosan megerősödtem. Csak ajánlani tudom.
2010. febr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én az első válaszolóval értek egyet. Nem fogok senki gazdagítani, főleg úgy, hogy a "diétája" nem is jó.

Vegán vagyok, nem eszek cukrosat, és az első hónapban, amikor elkezdtem a saját életmódváltásomat (amihez nem kellett Norbi), 19 kilót fogytam, minden mozgás nélkül... és rosszul sem voltam.

Nem költöttem drága update-hülyeségekre meg ilyen-olyan tablettákra...

Na, Norbi, erre varrj gombot... XD

2010. febr. 17. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
100%

Életmódtól függ, kedves kérdező!

Nem mindegy, hogy recepción ülsz, és eszed a pizzát Mekivel napi 4szer, vagy 12 órát pakolod a téglát, és eszel egy szendvicset délben.

Ha te megterhelő munkát végzel nap mint nap (akár egy háziasszony is lehet megterhelve), akkor ne káposztalevest egyél, mert arra sem lesz erőd, hogy kifújd az orrod. Erre vannak a táplálkozási tanácsadók, de nem az általánosított Norbert barát féle diétára gondolok. Ha meg nincs esetleg kedved, pénzed, indíttatásod ilyen szakemberre, akkor elárulom, hogy a TB is fizeti, de nem tudom hogy milyen megnevezése van ennek a szakiránynak. Voltam már, csak réges régen, még iskolaorvos által (azt hiszem, hogy benne van a nevében, hogy dia....). Ahhoz meg nem hiszem, hogy Norbira van szükség, hogy 2/3-adára csökkentsd az adagod, és mondjuk ha 2 megálló lenne busszal, akkor legyalogold. Mert egy normális szakember ezt fogja mondani. És az esetek 90%-ában beválik.

Aki ebbe beleköt...hát...passz...maradjon a média által kiadott szennynél:)

2010. febr. 17. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!