Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használt már valaki Goji...

Használt már valaki Goji bogyòt?

Figyelt kérdés
Azt olvastam,hogy a Goji bogyò hihetetlen gyorsasággal fogyaszt. Vajon igaz? Használt már valaki ilyet? Tapasztalatok?
2015. márc. 24. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ne hidd el. Amugy a goji mar lejart, most valami uj csodabogyonal tartanak.
2015. márc. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mi fogyasztjuk rég óta mert nagyon jó immunerősítő. Tele van vitaminnal. De nem fogyaszt. Fogyni megfelelő táplálkozástól és mozgástól lehet. A goji max feltölt vitaminnal.
2015. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem hittem el,mert hát elèggè hihetetlen. Ezért is kèrdeztem,hogy valaki használta-e már. Èn most 5 napja már a citromos vìz kùrát csinálom ès lement 2 kg.
2015. márc. 24. 13:07
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Aha, es mikor abbahagyod, akkor 5 nap alatt duplajat fogod visszaszedni.
2015. márc. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Remèlem,hogy nem fog vissza jönni. Orvos javasolta,hogy a citromos vìz mellett, 6 hònapig ne egyek hùst,hanem helyette sok zöldséget,gyümölcsöt ès főzelèkeket. Most ezt teszem,ès tornázom.
2015. márc. 24. 13:15
 6/13 anonim ***** válasza:
Épp holnap veszek goji bogyót, de ilyet nem olvastam , hogy fogyasztana. Milyen orvos volt, aki azt tanácsolta, hogy ne egyél húst??? Ajánlom inkább a kalóriabázis.hu-t, és a húsevésnek azért nézz utána:)
2015. márc. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor nem a víztől, hanem a tornától és a sok zöldségtől fogysz.:D


A goji finom, de nem fogyaszt.

2015. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Olvastam egyszer, hogy egy elmés doki frigiditással küzdő, nem túl művelt nőknek sima vazelin kenőcsöt adott, hogy ott lent kenegessék magukat vele, ettől a szertől majd meggyógyulnak.


Láss csodát, a szorgos dörzsölgetéstől valóban "meggyógyultak".


Hurrá.


Ez pont olyan, mint a Te citromos vized. Meg a goji bogyó.


Istenem...

2015. márc. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Beteszem a linket,ahol orvosok ìrják,hogy a Goji bogyò fogyaszt.


impression.name/rndr/gojihupr1/?sub_id=35178006


Remèlem,hogy jòl ìrtam be..

2015. márc. 25. 09:30
 10/13 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget....elolvastam a linket....6000ft:)))), heti 7-10 kiló:)))))...ma vettem a herbaházban kb 600 ftért...szárított goji bogyót. Nem a fogyás miatt, hanem egy turmixos oldalon olvastam, hogy mennyire egészséges. Épp fogyózok:))) A holnapi turmixomba teszek, aztán ha valaki kíváncsi, megírom a hatást egy hét múlva:)))) Még épp 7-10 kilót szeretnék fogyni.
2015. márc. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!