Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használt már valaki Dr. Kelen...

Használt már valaki Dr. Kelen karcsúsítò és zsírégető gélt? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2015. márc. 25. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Csak kíváncsiságból: ezt a karcsúsító és zsírégető gélt hogyan kell használni? Csak felkened és kész? Vagy mellette edzeni kell, egészséges táplálkozni is? Mert ha csak fel kell kenni, majd leülni a fotelbe, perecet enni, közben tévézni, akkor bizony maradsz teltkarcsú..vagy telt.. Ha viszont edzeni és megfelelően táplálkozni, akkor egy sima testápoló is megteszi, hogy a bőröd ne legyen száraz..

Mikor fogjátok már fel: csodaszerek nem fogyasztanak, nem karcsúsítanak.

2015. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem ezt egy ismerősöm ajánlotta,aki 1 hete napi 2szer keni vele magát ès azt mondja,hogy szemmel látható,hogy eltünnek a hasi zsìrpárnái,pedig nem tornázik,csak teszi a minden napi dolgait. Ezért kèrdeztem,hogy mások tapasztalták-e ugyan ezt,akik használtak már ilyet.
2015. márc. 25. 09:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Placebo, én is pirosabbnak láttam az ajkaim gyerekként, amikor a játékrúzzsal kikentem magam; meg ugye minimálisan mindig változik valami az emberen.
2015. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én használtam egy időben sporthoz, de azt már sosem fogom megtudni, hogy ez hatott-e vagy a sport vagy a kettő együtt. Szerintem az biztos, hogy max. akkor hat, ha sok folyadékot iszol, fehérjét és zöldséget eszel, és mozogsz rendszeresen.
2015. márc. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kipròbálom ès majd kiderül használ-e. Minden nap tornázom ès az ètkezèsemre is figyelek. Max.10 kg leakarok adni nyárra. 9 hònapja szültem ès bőven maradt felesleg,főleg a hasamon,csìpőmön ès a combomon.
2015. márc. 25. 14:53
 6/8 sztisztim válasza:
Csodákban én sem hiszek, DE a Dr.Kelen gél nekem is bevált! Persze, ha eszed a csokit a fotelben és nem mozogsz semmit, akkor ezzel sem fogsz lefogyni,az biztos. Én nem csináltam semmi extra diétát vagy edzésprogramot mellett, hanem "csak" igyekeztem egészségesebben és kevesebbet enni és persze néha mozogni. Szerintem abban segít,h a makacsul lerakódott párnák fellazuljanak, gyorsabban lemenjenek és a bőr is feszesebb legyen. Meg aztán hajlamos az ember lánya onnan fogyni, ahol pont nem kellene. Ez a gél segít,h onnan induljon meg a fogyás, ahol kenem. Remélem neked is bejön Loni36, hajrá! :)
2015. márc. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 18:16

A gond az, hogy nincs helyi fogyás. Ha valaki fogyni kezd fogy innen is onnan is. Olyan nincs, hogy bekenem a hasam géllel, és a hasamról megy le a háj. Ez képtelenség. Sokan csak szeretnék azt hinni, hogy úgy van.. Fogyni csak akkor lehet ha valaki rendesen táplálkozik, és sportol. Másképp nem lehet. Kenhetitek magatokat akármivel az nem segít. Viszont akik kitaláltál mint pl: Dr. Kelen és a többiek, kihasználják az emberek hiszékenységét, és őáltaluk kicsivel vagyonosabbak lesznek..Hát az biztos, hogy nekik ott vastagodik ahol szeretnének, ez esetben a bankszámlájuk..

2015. márc. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Csütörtökön elkezdtem használni ès mellette tornázom. Bìzom benne,hogy nekem is használni fog :)
2015. márc. 28. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!