Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek? Unom a csirkemellet...

Mit egyek? Unom a csirkemellet meg a zöldséget!

Figyelt kérdés
3 hónapja ez az ebédem minden nap.Mit egyek?Még 8 kilót akarok fogyni.
2015. márc. 25. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyél normálisan mindent, csak megfelelö mennyiségben.


Márcsak azért is, mert az ilyen módon lefogyott kilók azonnal visszajönnek, ha utána megint visszaállsz a régi rendszerre, ha meg nem, akkor életed végéig csak ezt ehetnéd. (Most eltekintve az egyoldalú táplálkozás egészségügyi hátrányaitól)


Éppen ezért sokkal jobb, ha már most megszokod, hogy mindenféle élelmiszert fogyasztasz (amit csak szeretsz), viszont odafigyelsz, hoyg mibeöl lehet sokat és miböl csak kevesebbet enni.

A kalóriabázis.hu-n ki tudod számolni a napi kalória és tápanyagszükségletedet, megtanulod, mi az, amiböl böven ehetsz és mi az, amiböl csak mértékkel.


Az így megtanult tálplálkozási renszert utána életed végéig tudod tartani, mert nincs letiltott kaja.

2015. márc. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Nem kötelező enni, amúgy azt eszel amit csak szeretnél és amire pénzed van, be tudod szerezni.


Miért nem eszel jobbféle húsokat, változatosabb zöldségeket? A csirkemell az egyik legkommerszebb hús. Ízletes és tápláló belsőségek vannak, sertés csülök (uhh, egy csülkös köröm pörkölt most lecsúszna nekem, jó kis kollagén töltésnek)


Elég sok zöldségféle van amit nyers fogyasztástól kezdve változatosan elkészítve lehet enni.

2015. márc. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 1 hét után meguntam,ezért ilyeneket eszem helyettük:zacskóban sült fűszeres hal,tojásból rántotta,cottage cheese,zsírszegény kefír;joghurt;túró.Utóbbit mondjuk csak ritkán eszem.Néha eszek olajos magvakat,gombát.
2015. márc. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rengeteg zöldséget meg lehet csinálni rakottan is, akkor én eszem laktózmentes sajtot (ennék simát is csak nem lehet), lehet enni mindenféle húst, belsőséget, halat, rákot, meg én szoktam tojást is. Zöldségek, rajta tükörtojás, sóskakrém almával sűrítve, édesítővel. Annyi a lehetőség, én is megzakkannék a csirkemelltől állandóan, belsőséget, combot mért nem eszel?
2015. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

a csirke mellett nem nehéz megunni.

van más része is a csirkének,sőt másfajta megehető állatok is léteznek ám,ahogy sokfajta zöldség is van.

2015. aug. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!